پسر خانواده گرگانی عامل برداشت غیرمجاز ۲۵ میلیون ریالی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 157 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:29 ق.ظ، یکشنبه، 8 اسفند، سال 1395 نظرات بدون نظر

مسئول پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گلستان از شناسایی فردی که اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب یکی از شهروندان نموده بود خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، سروان صاحبکاران در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی وصول یک فقره مرجوعه قضایی از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گرگان مبنی بر شکایت فردی دال بر انجام برداشت غیرمجاز به  مبلغ  25 میلیون ریال از حساب بانکی وی ، مراتب طی تشکیل پرونده ای در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: پس از انجام تحقیقات پلیسی و تخصصی متهم شناسایی و برای انجام تحقیقات تکمیلی به این پلیس احضار شدکه در ادامه محرز گردید متهم فرزند شاکی بوده و  علت برداشت وجه نیز خرید بازیهای رایانه ای بوده که نهایتا  پس از  مواجه شدن با مستندات غیرقابل انکار، به جرم انتسابی خود اعتراف نمود.

وی اظهار داشت: تحت هیچ شرایطی اطلاعات روی کارت ، CVV2 ، تاریخ انقضاء و رمز اول و دوم خود را در اختیار دیگران حتی نزدیکان خود قرار ندهید ؛ حتما سرویس دریافت پیامک بانکی خود را  فعال نمایید تا از تراکنش های حساب خود مطلع شوید و رسیدهای حاصل از تراکنش حساب یا تغییر رمز دوم را با دقت امحاء نمایید .

مسئول پلیس فتا گلستان از شهروندان خواست در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکلی در فضای مجازی جهت دریافت مشاوره با شماره تماس های 21822967 و  21822943 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر