پلمب شرکت کلاهبرداری در پوشش کاریابی/ ۱۵۰ جویای کار، مالباخته شدند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 172 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:30 ب.ظ، چهارشنبه، 26 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت: شرکت کلاهبرداری در پوشش کاریابی که از متقاضیان کار ۵۰۰ هزار تومان وجه نقد دریافت می‌کرد، پلمب شد.

golestanema6به گزارش سرویس جنایی رادکانا، حجت الاسلام والمسلمین حقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از پلمب شرکت کلاهبرداری که در پوشش کاریابی از متقاضیان کار 500 هزار تومان وجه نقد دریافت می کرد، خبر داد و اظهار کرد: برابر اخبار و گزارش‌های مردمی مبنی بر اینکه شرکتی در یک موسسه مرکز مشاوره تحصیلی به ثبت نام مردم برای کار به دریافت وجه نقد اقدام می‌کرد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پس از تحقیقات اولیه مشخص شد، دو منشی خانم از تعداد زیادی از خانم های خانه دار و آقایان که تعداد آنها 150 نفر بود، مبلغ پنج میلیون ریال وجه نقد دریافت کرده اند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان در ادامه بیان کرد: این افراد تقاضای پول نقد از متقاضیان کار می کردند و تاکید داشتند که واریزی در بانک ها انجام نشود.

وی اضافه کرد: به افراد جویای کار وعده بسته بندی مواد غذایی و لوازم جانبی قلیان را می دادند.

حجت الاسلام حقی همچنین تصریح کرد: با حضور ماموران در محل، متصدی به همراه دو منشی به دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان جهت رسیدگی قضایی اعزام شدند که یک نفر از آنها اعلام کرد متصدی شرکت از بنده برای همین کار مبلغ پنج میلیون ریال دریافت کرده است.

این مقام قضایی در استان گلستان ادامه داد: مکان مرکز مشاوره تحصیلی که بابت این کار اجاره داده شده بود در اجرای دستور مقام قضایی پلمب و متهم با قرار وثیقه 200 میلیون ریالی روانه زندان شد.

گفتنی است این شرکت یک دفتر هم در تهران دارد که کسی پاسخگوی تلفن آن نیست.

انتهای پیام/

ارسال نظر