پلمب کارخانه تولید سوسیس و کالباس به اتهام استفاده از گوشت فاسد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 230 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:40 ق.ظ، شنبه، 23 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی گرگان از کشف ۳ تن و ۸۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد و غیربهداشتی در یکی از کارخانه های این شهرستان خبر داد و گفت: سود جویان قصد داشتند از گوشت ها در تولید سوسیس و کالباس استفاده کنند.

به گزارش سرویس سلامت رادکانا؛ سرهنگ “رضا عسکری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: برابر دریافت اخباری از منابع خبری مبنی بر استفاده از گوشت غیربهداشتی به منظور تولید سوسیس و کالباس در یکی از کارخانه های سطح شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 13 شهید رجائی این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: طی هماهنگی انجام شده با مقام قضائی، ماموران در معیت نماینده دامپزشکی و دادسرای عمومی و انقلاب به محل مورد نظر اعزام که در بررسی از محل مورد نظر مقدار 3 تن و 800کیلوگرم گوشت فاسد و غیربهداشتی کشف شد.

سرهنگ عسکری افزود: در تحقیقات اولیه و کارشناسی انجام شده از طریق نماینده دامپزشکی مشخص شد که گوشت های فاسد و غیر بهداشتی بوده که در تولید سوسیس و کالباس استفاده می کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: گوشت های فاسد کشف شده برای کارشناسی بیشتر تحویل اداره دامپزشکی شهرستان شد.

فرمانده انتظامی گرگان بیان داشت: حسب دستور مقام قضائی کارخانه مورد نظر پلمپ، متهم دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر