پلمپ یک واحد صنفی به علت فروش گوشت خوک در گرگان + عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 497 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:07 ب.ظ، سه شنبه، 6 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان گلستان گفت : این واحد صنفی متخلف با پیگیر اداره نظارت بر بهداشت مواد غذایی دامپزشکی گلستان و هماهنگی دادستانی شهرستان گرگان پلمپ شد.

IMG_0003به گزارش رادکانا، بایرام گلدی پوری معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان گلستان گفت: این واحد صنفی متخلف با تلاشهای مستمر و پیگیر اداره نظارت بر بهداشت مواد غذایی دامپزشکی استان و با هماهنگی دادستانی شهرستان گرگان پلمپ گردید.

وی افزود : از چند روز گذشته در پی گزارشات مردمی ، بلافاصله اکیپ نظارت بهداشتی به محل اعزام و بعد از بازدید مستقیم و مشکوک شدن به گوشتهای موجود نسبت به نمونه برداری و ارسال آن به آزمایشگاه مرکزی اداره کل دامپزشکی اقدام نمودیم .

Golestanema92

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان گلستان تصریح کرد : پس از انجام آزمایشهای مولکولی و تأیید حرام بودن گوشت ، با هماهنگی دادستانی شهرستان گرگان این واحد صنفی پلمپ شد.

IMG 0003

وی درپایان از کلیه شهروندان استان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد تخلف بهداشتی در مراکز عرضه و توزیع مواد غذایی با منشاء دامی موارد را به نزدیکترین اداره دامپزشکی شهرستان خود اطلاع رسانی نموده یا گزارش خود را از طریق شماره تماس 1512 و یا شماره پیامک 10001512 ثبت نمایند.

ارسال نظر