پلیس فتا در هیچ شبکه اجتماعی موبایلی خارجی صفحه رسمی ندارد/ صفحات موجود جعلی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 104 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:27 ب.ظ، دوشنبه، 28 فروردین، سال 1396 نظرات بدون نظر

مسئول پلیس فتا استان گفت: پلیس فتا در هیچ یک از شبکه های اجتماعی موبایلی خارجی صفحه رسمی ندارد و صفحات موجود، از سوی برخی کاربران ایجاد شده و جعلی است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سروان صاحبکاران با اشاره به اینکه برخی از کاربران شبکه های اجتماعی از آرم و تصاویر پلیس فتا سوءاستفاده می کنند افزود: اخیرا صفحه ای در یکی از شبکه های اجتماعی توسط کارشناسان این پلیس رصد گردیده که با انجام بررسی های تخصصی و اطلاعاتی گرداننده آن شناسایی و در ادامه اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرفت.

سروان صاحبکاران اظهار داشت: تنها مرجع ارتباطی کاربران با این پلیس، سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir می باشد. همچنین سایر صفحات مرتبط با پلیس فتا در سمت چپ منو بار سایت مذکور قرار دارد و کاربران می توانند با کلیک بر روی آنها به این صفحات دسترسی پیدا کنند.

وی در ادامه گفت:کاربران به هیچ عنوان فریب دیگر سایت ها و صفحات موجود در شبکه های اجتماعی را نخورده و نسبت به پیام های صفحات جعلی توجهی نکنند.

مسئول پلیس فتا گلستان گفت: برابر ماده 555 مجازات اسلامی بخش تعزیرات، هر کس بدون سمت رسمی یا اذن از طرف دولت خود را در مشاغل دولتی اعم از کشوری یا لشگری و انتظامی که از نظر قانون مربوط به او نبوده است دخالت دهد یا معرفی نماید به حبس از شش ماه تا دو سال محکوم خواهد شد و چنانچه برای دخالت یا معرفی خود در مشاغل مزبور، سندی جعل کرده باشد، مجازات جعل را نیز خواهد داشت.

صاحبکاران با هشدار به کاربرانی که اقدام به سوءاستفاده از آرم و تصاویر پلیس فتا می کنند اظهار داشت: پلیس فتا با شناسایی کاربران خاطی، آنها را به اتهام سوء استفاده از نام و عنوان این پلیس به محاکم قضایی معرفی می کند.

وی در پایان از شهروندان خواست در صورت مواجهه با هر گونه مورد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir بخش مرکز فوریت های سایبری، لینک ثبت گزارشات مردمی یا شماره تماس 21822967 با کارشناسان این پلیس در میان بگذارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر