پلیس فدرال ایالات متحده با کشتن مادری در مقابل کودکش نشان داد آمریکا خوی حیوانی خود را کنار نگذاشته است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 786 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:57 ق.ظ، یکشنبه، 14 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

دکتر نظری مهر گفت: حقوق بشر و کلیه سازمان های بین المللی هم به نوعی ناجوانمردانه از آمریکا حمایت می کنند که این هم به نوعی برای دنیا مشکل ساز شده است و بنده این عمل پلیس فدرال ایالات متحده آمریکا را محکوم می کنم و خواستار برخورد با این ظالمان هستم.

nazariدکتر محمدجواد نظری مهر نماینده مردم شریف غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی تلفنی با رادکانا ضمن عرض تسلیت بمناسبت شهادت امام جواد (ع) در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر عمل وحشیانه پلیس فدرال ایالات متحده آمریکا در کشتن مادری در مقابل چشمان کودکش گفت: پلیس فدرال ایالات متحده با کشتن مادری در مقابل چشمان کودکش نشان داد که آمریکا خوی حیوانی خود را کنار نگذاشته است و همچنان با ظلم در کشورهای جهان سوم به نفع خود استفاده می نماید.

وی افزود: حقوق بشر و کلیه سازمان های بین المللی هم به نوعی ناجوانمردانه از آمریکا حمایت می کنند که این هم به نوعی برای دنیا مشکل ساز شده است و بنده این عمل پلیس فدرال ایالات متحده آمریکا را محکوم می کنم و خواستار برخورد با این ظالمان هستم.

دیپلماسی ما مبتنی بر عقلانیت و کارشناسی شده و در راستای اهداف نظام و مسائلی که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند باشد

دکتر محمدجواد نظری مهر نماینده مردم کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در هفتمین مراسم مشترک دانش آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دیپلماسی ما مبتنی بر عقلانیت و کارشناسی شده و در راستای اهداف نظام و مسائلی که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند باشد.

وی افزود: وزارت خارجه، مسئولان بلند پایه در ملاقات ها باید آنچنان عمل کنند که در این 35 سال بعد از انقلاب خون های بسیار زیادی برای انقلاب و حفظ نظام داده شده است و افراد زیادی زحمات فراوانی برای حفظ انقلاب و آرمان های امام متحمل شده اند لذا این موارد بعد از آن هم همچنان ادامه داشته باشد و بر حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران بکوشند.

 وی تصریع کرد: با توجه به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران همواره بر تعامل و ارتباط با تمامی کشورها بجز اسرائیل بوده اگرچه قرار است در این روابط بین الملل آمریکا هم باشد باید از لجاجت و خودبزرگ بینی و خوی حیوانی خود دست بکشد.

نماینده مردم شهرستانهای کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انتظار می رود آمریکا انتظارات بحق نظام جمهوری اسلامی ایران را که از جمله بدهی های آمریکا به ایران و قبول جنایت هایی که نسبت به ایران داشته را قبول نماید در آنصورت ارتباط با آمریکا می تواند با توجه به تمام موارد گفته شده یک ارتباط منطقی باشد در غیر اینطورت رهبری و ملت ایران ارتباط یکطرفه ظالمانه را نمی پذیرند.

پلیس فدرال ایالات متحده با کشتن مادری در مقابل چشمان کودکش نشان داد که آمریکا خوی حیوانی خود را کنار نگذاشته است.

دکتر محمدجواد نظری مهر-دیپلماسی ما مبتنی بر عقلانیت و کارشناسی | پایگاه اطلاع رسانی دکتر نظری مهر می گوید:

[…] نویسنده :شورای راهبردی تاریخ یکشنبه, مهر ۲۱, ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ بعد از ظهرموضوع مطالب برتر   پلیس فدرال ایالات متحده با کشتن مادری در مقابل کودکش نش… […]

ارسال نظر