پلیس می دانست که یک کودک در خودرو است / تنها جرم میریام رانندگی بد بوده است ! + فیلم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 364 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:25 ب.ظ، یکشنبه، 14 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

براساس آنچه شاهدان عینی توصیف می کنند بدترین جرم کری تنها رانندگی ناجور در یک ایست بازرسی موقت پلیس بوده است که درنتیجه آن سر وی هدف گلوله قرار می گیرد.

MiriamCareyبه گزارش رادکانا به نقل از بوتیا، چرا پلیس برای متوقف کردن یک خودرو دست به سلاح برده است؟” این سوالی است که ناظرین مستقل آمریکا از دولت و پلیس این کشور می پرسند.

کارشناسان آمریکا با انتشار مقالاتی در شبکه های اجتماعی و رسانه های مستقل می گویند که برخلاف رویه معمول پلیس در این حادثه افسران پلیس آمریکا و ماموران مخفی به جای شلیک به سمت لاستیک ها خودرو مستقیم به سرنشینان خودرو ۱۷ گلوله شلیک کرده است. حال انکه هیچ سلاحی در خودرو میریام کری پیدا نشده است.

با توجه به اینکه تاکنون هیچ انگیزه مشخصی برای عمل کری اعلام نشده است به نظر می رسد این مادر ۳۴ ساله تنها با داشتن یک روز بد و یک تصمیم اشتباه هدف گلوله قرار گرفته است.

به همین دلیل نیز پلیس با همکاری رسانه های آمریکا سعی می کنند با سرپوش گذاشتن بر بخش های مختلف این حادثه میریام را به عنوان یک زن با مشکلات روانی معرفی کنند.

دانلود ویدئو

 اما درباره زخمی شدن یک افسر پلیس نیز با بررسی تصاویر به نظر می رسد که خودرو پلیس در نتیجه رانندگی نامنظم  افسر پلیس با خودرویی دیگر برخورد می کند.

مرگ غم انگیز میریام کری این واقعیت را نشان می دهد که هرگونه نافرمانی از دستور پلیس آمریکا توجیهی برای قتل انسان ها است.

ارسال نظر