پنداری اصولگرایان مجری انتخابات هستند!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 325 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:07 ب.ظ، چهارشنبه، 1 بهمن، سال 1393 نظرات یک نظر

به گزارش رادکانا، کلید واژه های (انتخابات سالم) و (حق الناس) همچنان مهمترین موضوعات مطمع نظر دگراندیشان و در دستور کار و کانون توجه رسانه های همسو قرار دارد. تاکید بر لزوم انتخابات سالم و بدون شائبه و همچنین صیانت از حق الناس در مصاحبه ها و سخنرانی ها در همایش های اصلاح طلبان گمانه، […]

imagesبه گزارش رادکانا، کلید واژه های (انتخابات سالم) و (حق الناس) همچنان مهمترین موضوعات مطمع نظر دگراندیشان و در دستور کار و کانون توجه رسانه های همسو قرار دارد.

تاکید بر لزوم انتخابات سالم و بدون شائبه و همچنین صیانت از حق الناس در مصاحبه ها و سخنرانی ها در همایش های اصلاح طلبان گمانه، تردید و هراس از ( نه بزرگ مردم ) به آنها را تقویت می کند.

آیا به راستی اصلاح طلبان باید نگران سلامت انتخابات بعدی باشند یا اصولگرایان؟

البته اصولگرایان در عمل به اثبات رساندند که به آراء عمومی گردن نهاده و از آن تمکین می کنند.

جهت تنویر افکار به تعدادی از اظهارات برخی چهره های مطرح در این وادی اشاره می کنیم:

سیدهادی خامنه‌ای در همایش اصلاح‌طلبان در 25 دی‌ماه با اشاره به اینکه رأی مردم حق‌الناس است، گفت: باید کسانی که در انتخابات شرکت می‌کنند بتوانند افراد مورد نظر خود را انتخاب کنند، پس حق‌الناس و رأی مردم بر همه سلایق مقدم است.

مرتضی الویری از وزارت کشور درخواست کرد، مقتدرانه فضا را برای برگزاری یک انتخابات آزاد و عادلانه مهیا و فعالیت خود را در این زمینه نیز از همین الآن شروع کند.

صفایی‌ فراهانی عضو حزب منحله مشارکت معتقد است در صورت سالم بودن انتخابات جهت‌گیری مردم مانند انتخابات 76 و 92 است.

و دهها مورد مصاحبه و سخنرانی ها بر این محور.

در حالیکه مجری و برگزارکننده انتخابات وزارت کشور است، این همه مانور روی برگزاری سالم انتخابات از سوی اصلاح طلبان که خود اجرا کننده هستند چه مفهومی می تواند داشته باشد.

پنداری اصولگرایان مجری اند و در نظر دارند با تقلب و نادیده گرفتن حق الناس مجلس را قبضه کنند!

اگر کسی ولو اندک شم سیاسی داشته باشد در می یابد که اصلاح طلبان در اقدامی فرافکنانه و انداختن توپ به زمین حریف و فرار به جلو می خواهند اذهان مردم را از ناکامی های روزافزون دولت اعتدال اما اصلاح طلب به سمت دیگری هدایت کنند تا شاید ضمن کاهش فشار ناشی از افکار عمومی، سود دوران مشارکت با اعتدال را در سبد اصلاحات سرازیر کنند!

حجم وسیع مطالبات صوری چهره های شاخص اصلاحات از برگزارکنندگان انتخابات مؤید نگرانی فزاینده آنان از عدم اقبال عمومی و تنزل نمودار جایگاه مردمی می باشد وگرنه تا این حد نعل وارونه معنا ندارد تا جایی که آشپز هم بگوید که آش شور شد!

فرض محال که اصولگرایان [!] بخواهند با اجرای ناصحیح انتخابات حق الناس را نادیده بگیرند! این معنا با اعتراف آیت الله هاشمی در ماه های آغازین کار دولت اعتدال مبنی بر سالم بودن انتخابات که رقبای شما مجری آن بودند در تناقض آشکار است.

اصلاح طلبان اگر می خواهند در کانون توجه و مورد اقبال مردم قرار گیرند به وضعیت معیشتی و کاهش فشار اقتصادی که بر گرده آنان فشار مضاعف می آورد رسیدگی کنند.

علی ایحال این ادعاهای واهی و پیش فرض های فاقد وجاهت در تقابل آشکار با روح حاکم بر قانون و سازوکارهای برگزاری انتخابات است و مردم بصیر و آگاه ایران بارصد هوشمندانه و نحلیل واقعی از اوضاع سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی تصمیم مقتضی را می گیرند و تعیین کننده نهایی هستند.

نویسنده: مسلم رستمانی

مصطفي می گوید:

من نمیدانم چپی ها مردم را چی فرض کردند که اینگونه حرفهای صد تا یک غاز را می زنند . بابا شعور مردم بالا است خیلی بیشتر از آنکه فکر کنید شما از همین الان میدانید که مردم دیگه به شما رای نمیدن مثل قضیه یارانه که بالای نود درصد به شما نه گفتند دارید مقدمه چینی میکنید که اگه فردا روزی رای نیاوردین بگین دیدین مردم آزاد نبودند اگر آزاد بودند به ما رای می دادند بقول آقای رستمانی شما که خودتان برگزار کننده انتخابات هستین دیگه از چی می ترسین مثل اینکه به امانت داری وزیرکشور خودتان هم شک دارین

ارسال نظر