پیمانکار آسفالت جاده قدیم گرگان کردکوی بزودی معرفی می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 572 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:53 ب.ظ، پنج شنبه، 3 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

مصدقی معاون راهداری راه و شهرسازی گفت: در خصوص آسفالت جاده قدیم گرگان کردکوی روز گذشته موضوع انتخاب پیمانکار در دستور کار قرار گرفت که پس از طی مراحل قانونی پیمانکار عملیات اجرایی را شروع خواهد کرد.

thumb271-d66d20be0f1ce1fde4230e46dbbcd760به گزارش رادکانا، عادل مصدقی صبح امروز در جمع خبرنگاران استان اظهار داشت: موضوع تقاطع کلو و سیدمیران واقع در جاده قدیم گرگان به کردکوی که وضعیت روشنایی این منطقه دچار مشکل بوده است به دلیل سرقت کابلی که اتفاق افتاده بود خاموش بود مشکل این منطقه برطرف شد.

وی ادامه داد: در شب گذشته هم که بازدید میدانی داشتیم این تقاطع از نظر روشنایی دیگر مشکلی ندارد و موضوع علائم راهنمایی و رانندگی در این نقطه هم نصب و بروز رسانی شده است.

مصدقی بیان کرد: در خصوص آسفالت این منطقه نیز روز گذشته موضوع انتخاب پیمانکار در دستور کار قرار گرفت که پس از طی مراحل قانونی پیمانکار عملیات اجرایی را شروع خواهد کرد تا علاوه بر رفع مشکل در نزدیک به سه کیلومتر این منطقه در ادامه با تامین منابع محور به سمت کردکوی را هم ترمیم لازم را انجام دهیم.

معاون اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان خاطرنشان کرد: قطعاً پرسنل اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان در هر نقطه‎ای از استان که مشکلی وجود داشته باشد با تمام قوا نسبت به رفع مشکلات اقدام خواهند کرد.

مصدقی افزود: در صورتی که هر نوع مشکل و مسئله‎ای را که مردم و یا رسانه‎ها به اطلاع مجموعه اداره کل راه و شهرسازی برسانند در اسرع وقت و با تمام ظرفیت نسبت به برطرف کردن مشکل در آن نقطه اقدام لازم را انجام خواهد داد.

 محور جاده قدیم گرگان به کردکوی در مدت گذشته از نظر روشنایی، آسفالت، علائم مشخصه راهنمایی و رانندگی که مربوط به حوزه اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان مربوط می‎شد دچار مشکل و نواقصی بود که این مشکلات موجب اعتراض و گلایه بسیاری از شهروندان و افرادی که از این محور تردد می‎کردند را در پی داشت.

در پی پیگیری جمعی از خبرنگاران و اهالی رسانه استان گلستان، این موضوع به اطلاع مسئولان اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان رسید که بر اساس این خبر این مسائل و مشکلات مرتفع شده است./fars/

ارسال نظر