پژمان منتظری ۹۰۰ میلیون از استقلال برای نیم فصل پول گرفت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 431 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:40 ب.ظ، چهارشنبه، 11 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

مدافع ملی پوش استقلال در نیم فصل اول ۹۰۰ میلیون تومان دستمزد از باشگاه دریافت کرد و در نهایت هم به تیم ام صلال قطر رفت.

image30461به گزارش رادکانا، پژمان منتظری بعد از کش و قوس فراوان بالاخره از استقلال جدا شد و روز گذشته نیز در تست پزشکی باشگاه قطری ام صلال حضور پیدا کرد.

این در حالی است که امیر قلعه نویی سرمربی تیم با جدایی این بازیکن به شدت مخالف بود و علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه هم تمام تلاشش را انجام داد تا این مدافع ملی پوش از استقلال جدا نشود اما در نهایت این بازیکن از استقلال رفت.

یک منبع آگاه در باشگاه استقلال در مورد اینکه چطور انتظار داشتید که منتظری بدون دریافت پول بازهم در استقلال بماند گفت: بدون پول؟! منتظری در نیم فصل اول 900 میلیون تومان از باشگاه استقلال دستمزد گرفته است! اگر می بینید که منتظری مدام می گوید که فتح الله زاده در حقش پدری کرده بخاطر همین دستمزد خوبی است که این بازیکن ملی پوش در نیم فصل اول گرفته است.

این شخص در ادامه تصریح کرد: البته قرارداد منتظری با باشگاه استقلال یک میلیارد و صد میلیون تومان بود که 200 میلیون تومان آن هم بابت مالیات بود و دریافتی منتظری از باشگاه استقلال در نیم فصل اول 900 میلیون تومان نقدی بوده است!

این در حالی است کادر فنی استقلال قبل از جدایی منتظری در مصاحبه هایشان می گفتند منتظری پول زیادی! از استقلال دریافت نکرده است! / دانا

پیرو یادداشت “شمع بیت المال در استادیوم فوتبال!” دوباره با انتشار این خبر 900 میلیونی یک بازیکن بنشینید و قضاوت کنید تا دریابید پول بیت المال و مردم مستضعف جامعه برای چه امری و به جیب چه کسانی می رود.

شیرین می گوید:

کوفتش بشه .

ارسال نظر