پیاده روی عزاداران حسینی از گلزار شهداء تا مزار شهداء گمنام کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 765 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:50 ب.ظ، پنج شنبه، 14 دی، سال 1391 نظرات یک نظر

همزمان با اربعین سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) صبح امروز پنج شنبه دسته عزاداری امام حسین (ع) به همت هیئت رزمندگان اسلام شهرستان به همراه تعداد کثیری از عاشقان و سوگواران حسینی از گلزار شهداء شهرستان کردکوی به طرف مزار شهداء گمنام این شهرستان راهپیمایی کردند و در مسیر راه به سوگواری پرداختند.

IMG_0600به گزارش رادکانا، همزمان با اربعین سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع)  صبح امروز پنج شنبه دسته عزاداری امام حسین (ع) به همت هیئت رزمندگان اسلام شهرستان به همراه تعداد کثیری از عاشقان و سوگواران حسینی از گلزار شهداء شهرستان کردکوی به طرف مزار شهداء گمنام این شهرستان راهپیمایی کردند و در مسیر راه به سوگواری پرداختند.

مردان و زنان عزادار همراه و همگام با کاروان زائران امام حسین (ع) در این مراسم با حضور در کنار مزار شهداء گمنام  و ضمن تسلیت چهلمین روز شهادت امام حسین و یاران باوفایش به شهداء گمنام به عزاداری پرداختند و زیارت اربعین امام حسین (ع) را خواندند.

آنان که گویی غم و ماتم شهادت امام حسین و یارانش دل هایشان را در سوزی عظیم فرو برده بود با بر تن کردن لباس های مشکی و بر دست گرفتن بیرق مشکی که بر روی آن یاحسین نوشته بود اندوه خویش را بیان می کردند.

اگر ما بتوانیم اهدافی که امام حسین به خاطر آن ها به شهادت رسید مثل برپایی نماز اول وقت به درستی به آن ها پایبند باشیم مطمئن باشید می توانیم زمینه ساز ظهور امام عصر (عج) باشیم.

لازم به ذکر است در پایان پیاده روی در کنار قبور مطهر شهداء از عزاداران حسینی پذیرائی کردند.

موذن می گوید:

سلام
با مطالب
کتاب استرآباد در سفرنامه های دوره قاجار و رازی از اعجاز قرآن به روز و منتظر نگاه سبزتان هستم عزیز و پایدار باشید

ارسال نظر