پیاده روی فرهنگیان شهرستان کردکوی در سی و پنجمین بهار آزادی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 579 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:21 ب.ظ، یکشنبه، 20 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

خانواده های فرهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی بمناسبت سی و پنجمین بهار آزادی از مسیر گلزار شهدای کردکوی تا اردوگاه الغدیر را پیاده روی کردند.

kordkuyبه گزارش رادکانا، بمناسبت سی و پنجمین بهار آزادی بیش از 450 تن از فرهنگیان به همراه خانواده های خود از محل گلزار شهدای شهرستان کردکوی به مقصد اردوگاه الغدیر را پیاده روی کردند.

این مراسم با هماهنگی کارشناسی تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش کردکوی، بسیج فرهنگیان و با فراخوان ستاد یوم الله دهه فجر بمنظور پاسداشت این ایام برگزار شد.

9987111

خانواده ها پس از اینکه مسیر را پیمودند و به اردوگاه الغدیر رسیدند با تلاوت کلام وحی توسط کارشناسی فرهنگی و هنری، عرض خیر مقدم گویی توسط معاون پرورشی و اجرای مسابقه برای فرزندان فرهنگیان توسط مسئول کانون شهید باهنر و برگزاری قرعه کشی به تعداد 12 تن از فرهنگیان شرکت کننده در راهپیمایی و تعداد 6 تن از دانش آموزانی که در مسابقات فرهنگی شرکت کردند هدایا و جوایزی تعلق گرفت که به شرکت کنندگان در راهپیمایی فی المجلس هدایا اهداء شد.

این مراسم با حضور بهروز مازندرانی مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی، معاونین پرورشی و آموزشی و خانواده های فرهنگیان برگزار شد.

ارسال نظر