پیامک میلیاردی روحانی / پیامک تبریک سال نو رئیس جمهور همچنان ادامه دارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 491 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:39 ب.ظ، سه شنبه، 12 فروردین، سال 1393 نظرات ۳ نظر

پیامک تبریکی که هیچکدام از مسئولین دولتی تا کنون رسماً موضعی در خصوص آن اتخاذ نکرده‌اند.

droppedImageبه گزارش رادکانا، با آغاز سال 93 با شعار ” اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی” آغاز شد که برخی مشترکین اپراتورهای مختلف تلفن همراه پیامک تبریکی را از شماره «rouhani» با مضمون تبریک رئیس جمهور دریافت کردند.

بر همین اساس هنوز هم با گذشت 12 روز از آغاز سال جدید ارسال این پیامک‌ها ادامه دارد و مشترکین تلفن همراه پیامک «rouhani» با متن « نوروزی سرشار از شادی و امید برایتان آرزومندم؛ حسن روحانی رییس جمهور» را دریافت می کنند.

این ارسال پیامک ها درحالی ادامه دارد که رئیس جمهور بعد از بیانات مقام معظم رهبری از طریق رسانه ملی به ملت ایران سال جدید را تبریک گفت .

مسئولین دولت به صورت رسمی در خصوص این پیامک‌ و هزینه آن هنوز هیچ موضعی نگرفته اند وگفته می شود هیچ یک از اپراتورها ، مبلغی را از نهاد ریاست جمهوری بابت هزینه ارسال این پیامک دریافت نکرده اند و همه اپراتورها به صورت اسپانسر و رایگان این پیامک تبریک را ارسال می کنند.

با یک حساب سر انگشتی می شود دید هزینه ارسال این پیامک از طریق اپراتورها یک رقم میلیاردی است ، حال این سوال پیش می آید که آیا رئیس جمهور محترم نمی توانست همین هزینه را در جهت کمک به بی بضاعت ها به کار ببرد و آنها را در این شرایط جنگ اقتصادی یاری کند .

و یا اگر با یک حرکت خدا پسندانه این هزینه برای آزادی زندانی ها به کار گرفته می شد بهتر نبود ؟! یا اینکه به بخشی از نیازمندان جامعه کمک می شد یا تعداد زیادی از جوانان دم بخت را راهی خانه بخت می کردند؟!

این سوالاتی است که در ذهن ملت ایران گذر می کند ، ولی ممکن است بعضی از مخاطبان بگویند که این پول را که دولت پرداخت نکرده است، ولی آیا آقای رئیس جمهور نمی توانست پیشگام باشد و با کمک همان اسپانسر ها بخواهد این کار نیک و پسندیده را انجام دهد .

به راستی آیا نمی شد با هزینه این پیامک زندگی خیلی از نیازمندان را تغییر داد؟؟؟؟؟؟؟؟

محسن می گوید:

باشه شما راست میگین…
روسای شما در سپاه هم میتونن بجای خرجای الکیشون خیلی کمکا به مردم بی بضاعت بکنن….

محسن می گوید:

باشه شما راست میگین…
روسای شما در سپاه هم میتونن بجای خرجای الکیشون خیلی کمکا به مردم بی بضاعت بکنن….
خدا از سر تقصیر شماها بگذره

noor می گوید:

دادا تا اینجاشو کی دست مردمو گرفته.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محرومیت زدایی در مناطق محروم کشور…

تو همین یک جمله میتونی جواب خودتو بگیری

چون بیشتر از این نمیتونی درک کنی

ارسال نظر