پیام تبریک خانواده شهدای مدافع حرم گلستانی به مقام معظم رهبری
تعداد بازدید تعداد بازدید: 107 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:57 ب.ظ، سه شنبه، 30 آبان، سال 1396 نظرات بدون نظر

خانواده شهید مدافع حرم «سید احسان حاجی حتملو» و خانواده شهید مدافع حرم «حاج احمد غلامی» در پی نابودی شجره خبیثه ملعونه داعش محضر رهبر معظم انقلاب پیام تبریکی صادر کردند.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ با اعلام خبر مسرت بخش نابودی شجره خبیثه ملعونه صهیونیستی-آمریکایی داعش به دست جبهه مقاومت از سوی سردار قاسم سلیمانی، خانواده شهید مدافع حرم «سید احسان حاجی حتملو» و خانواده شهید مدافع حرم «حاج احمد غلامی» نیز پیام تبریکی محضر مقام عظمای ولایت، حضرت آیت العظمی الامام خامنه ای صادر کردند.

پاسرو: متن این پیام خانواده شهید مدافع حرم «سید احسان حاجی حتملو» به شرح زیر است:

ظفر بزرگ و پیروزی مسرت بخش جبهه مقاومت بر تروریست بزرگ جهانی، داعش خبیث، بار دیگر گوهر درخشان عزم و اراده ی پولادین غیورمردان ایران زمین و پاسداران رشید اسلام را در برابر چشم جهانیان به جلوه آورد.

دعای خیر، تدابیر حکیمانه و راهبری های بی بدیل حضرتعالی، مهمترین و موثرترین گزینه موثر در این پیروزیست.

شنیدن این خبر از سوی فرمانده رشید مخلص و ولایتمدار سپاه قدس، سردار حاج قاسم سلیمانی مرهمی بود بر قلب های داغدیده ما در عزای شهادت پدران و همسران و فرزندان و همرزمان شهیدمان که در این جهاد فی سبیل الله به فیض عظیم قرب الی الله نائل آمدند.

رهبرا…

جان های ما و جان های فرزندان و پدران و عزیزان ما به فدای اسلان و قرآن که هر کجا نیاز و دستور حضرتتان باشد به جهاد برخواهیم خواست.

ضمن عرض تبریک به محضر مبارک حضرتعالی و فرمانده غیور و ولایتمدار سپاه قدس، بر خود فرض می دانیم از رشادت های رزمندگان جان بر کف جبهه مقاومت تقدیر و تشکر نموده و برای ایشان از خداوند متعال توفیقات روزافزون را مسئلت نماییم.

hatamloooo1

hatamloooo2

تیترآزاد: متن این پیام خانواده شهید مدافع حرم «شهید حاج احمد غلامی» به شرح زیر است:

بسم ا… الرحمن الرحیم

ان تنصرا… ینصرکم و یثبت اقدامکم – سوره مبارکه محمد ایه ۷

اگر (آیین) خدار را یاری کنید، شما را یاری می کند و گامهایتان را استوار می سازد.

محضر شریف ولی امر مسلمین، حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) سلام علیکم و رحمه اله

امید دل مظلومان، جانمان به فدایت، سرت سلامت

اینک که رایحه دلنشین پیروزی رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی در سوریه، عراق و دیگر بلاد اسلامی در سایه اطلاعت از فرامین آن حکیم فرزانه، روحیه شهادت طلبی، صبر و استقلامت امت اسلام، وحدت شیعه وسنی و دیگر ادیان الهی تحت نظر ولایت و مرجعیت، جان انسانهای پاک سرشت را نوازش داده و باعث شکست توطئه های شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و رژیم اشغالگر قدس و خلافت خود خوانده داعش خبیث شد و سبب شادی امت اسلام گردید.

اماما ما خانواده شهدای مدافع حرم بر خود می بالیم که لطف الهی شامل ما شد تا پدران،همسران و فرزندان ما با فرماندهی ، فرمانده شجاع، دلیر، بی ادعا، مخلص و یادگار هشت سال دفاع مقدس حاج قاسم سلیمانی و تحت زعامت آن مرجع عالیقدر از حریم آل ا… دفاع نموده و به فوز عظیم شهادت نائل امدند.

رهبر عزیزتر از جانمان، ما خانواده شهدای مدافع حرم استان گلستان ضمن عرض تبریک این پیروزی تاریخی و سرنوشت ساز، خدمت ان زعیم عالیقدر، عهد و پیمان می بندیم همواره پا در رکاب اماده جانفشانی هستیم تا هر زمان اذن دهید،جان ناقابل خود و فرزندانمان را در طبق اخلاص نهاده و زمین را تحت فرامین حضرتعالی و با فرماندهی ، فرماندهان رشید اسلام همچون حاج قاسم سلیمانی از لوث وجود یزیدیان پاک کنیم.

پدر شهید حاج احمد غلامی

یحیی غلامی

a1

انتهای پیام/

ارسال نظر