پیام تبریک روز خبرنگار از سوی فرماندار کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 211 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:31 ق.ظ، دوشنبه، 18 مرداد، سال 1395 نظرات بدون نظر

مجتبی جمالی فرماندار کردکوی به مناسبت ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار با انتشار پیامی این روز را به همه ی تلاش گران عرصه ی اطلاع رسانی تبریک گفت.

1467449523_photo_2016-06-26_10-01-03-768x511-1به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از روابط عمومی فرمانداری کردکوی، مجتبی جمالی فرماندار کردکوی به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار با انتشار پیامی این روز را به همه ی تلاش گران عرصه ی اطلاع رسانی تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

در جهان امروز اهمیت اطلاع رسانی و نقش کلیدی رسانه های گروهی در تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشیدن به تمامی طیف های جامعه برکسی پوشیده نیست. بر این اساس حمایت مسئولان حاکمیتی و همراهی مردم ، نقش مهمی در اعتلاء و ارتقای جایگاه رسانه ها ، تنویر افکار عمومی و ایجاد و گسترش فرهنگ تعامل و گفتگویی سازنده دارد که خود زمینه ساز توسعه و پیشرفت پایدار می باشد . در این بین نقش خود رسانه ها نیز ، در حفظ و ارتقاء جایگاه ارزشمند رسانه و جلب اعتماد اجتماعی امری مهم و قابل توجه است.

اینجانب با اعتقاد به نقش تاثیرگذار رسانه ها ، امیدوار است ؛ این وظیفه سترگ کماکان با قوت و دقت ، همراه با رعایت اخلاق و امانت داری، در راستای مصالح  و منافع ملی و پرهیز از تعصبات صرف سیاسی و گروهی ، به دمیدن روحیه ی امید ، نشاط و همبستگی اجتماعی ونیز به فراهم سازی بسترهای رشد و تعالی مردم کشور عزیزمان ایران منجر گردد .

بر این اساس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهید محمود صارمی و همه ی شهدای خبرنگار و فعالین رسانه ای ، بخصوص شهید محمد علی روحانی فرد از شهدای شاخص رسانه و شخصیت سیاسی و اجتماعی برجسته منطقه و استان  و سید حمید رضا حسینی ( شهید فاجعه منا ) بر خود لازم می دانم ضمن سپاسگزاری از تلاش و فعالیت های اصحاب رسانه، این روز را به همه ی فعالانو تلاشگران این عرصه تبریک عرض نمایم.

انتهای پیام/

ارسال نظر