پیام تبریک شورای اسلامی و دهیاری روستای سرکلاته خرابشهر به تیم استقلال تمیشه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 798 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:10 ب.ظ، شنبه، 10 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

شورای اسلامی و دهیاری روستای سرکلاته خرابشهر راهیابی تیم استقلال تمیشه به رقابت های لیگ برتر فوتبال گلستان را تبریک گفتند.

radkana-2121به گزارش خبرنگار رادکانا، تیم فوتبال استقلال تمیشه در رقابت های لیگ دسته اول فوتبال استان گلستان قدرتمند ظاهر شد و توانست از سد حریفان خود عبور کند و در بازی برگشت پلی آف که در روز پنج شنبه در مجموعه ورزشی آزادی گرگان برگزار شد در مقابل تیم جوان و آینده دار پارس تمیشه قرار گرفت که در نهایت باشکست 2 بر 0 این تیم، به لیگ برتر فوتبال استان گلستان صعود کرد.

از این رو شورای اسلامی و دهیاری روستای سرکلاته خرابشهر در پیامی به فوتبالیستها و جامعه فوتبالی سرکلاته و مردم فهیم روستا این صعود مقتدرانه را تبریک گفتند.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

این موفقیت ارزشمند با همت تیم قدرتمند و سربلند استقلال تمیشه بدست آمد و اسباب سربلندی مردم روستای سرکلاته خرابشهر شد.

لذا شورای اسلامی و دهیاری روستای سرکلاته خرابشهر به سهم خود این پیروزی را به فرد فرد بازیکنان، اعضای کادر فنی این تیم، جامعه ورزش روستای سرکلاته خرابشهر و مردم شریف روستا تبریک می گویند و ان شاالله تیم استقلال تمیشه بتواند نام روستای عزیزمان را در رقابتهای لیگ برتر استان گلستان در صدر قرار دهد.

در خاتمه نیز از حضور جوانان آینده دار تیم پارس تمیشه که با اقتدار تمام در این رقابتها حضور داشتند و توانستند با موفقیت خود را به مرحله پلی آف این رقابتها برسانند و مایه افتخار سرکلاته در این رقابتها بودند تقدیر و تشکر می کنیم و امیدواریم این تیم و دیگر تیم های سرکلاته در عرصه ورزش فوتبال استان گلستان خوش بدرخشند و مایه سرافرازی و سربلندی روستای عزیزمان سرکلاته باشند.

شورای اسلامی و دهیاری روستای سرکلاته خرابشهر

ارسال نظر