پیام تبریک علمای اهل سنت و شیعه گلستان محضر مقام معظم رهبری + عکس و متن
تعداد بازدید تعداد بازدید: 97 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:14 ق.ظ، پنج شنبه، 2 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

جمع کثیری از علمای اهل شیعه و سنت استان گلستان در پی اعلام پایان سیطره و پیروزی جبهه مقاومت اسلامی بر خلافت خود خوانده داعش در نامه ای به محضر مقام معظم رهبری تبریک گفتند.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ صبح امروز جمع کثیری از علمای اهل شیعه و سنت استان گلستان در پی اعلام پایان سیطره داعش در نامه ای به محضر مقام معظم رهبری تبریک گفتند.

متن کامل نامه به شرح ذزیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله تبارک و تعالی: انّا فَتَحنا لَکَ فَتَحناً مُبینا

محضر مبارک  ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای مدظله العالی

سلام علیکم

پیروزی جبهه قدرتمند محور مقاومت در مقابله با خلافت خودخوانده داعش که مولود نامشروع تفکر خبیث وهابیت و اسلام آمریکایی است همه ما را مسرور و ملزم به سجده شکر بر آستان احدیت نموده است.

رهبرا؛ پیروزی بزرگ محور مقاومت در سوریه و عراق و لبنان با درایت حکیمانه حضرتعالی و ایثارگری،اخلاص و شجاعت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و برکت خون شهدای مظلوم مدافعین حرم و جانفشانی رزمندگان غیور جبهه مقاومت و اتحاد جوانان شیعه و سنی و دیگر ادیان الهی و حمایت همه جانبه مرجعیت دینی و علمای بصیر جهان اسلام صورت گرفته است.

در این ماه طلوع خورشید اسلام که با تلألو اسلام ناب مزین گشته، قلب همه مسلمین عالم و مردم آزادی خواه جهان را پر از شور و شعف نموده است.

اماما؛ در این برهه مهم تاریخی که پیروزی و سرافرازی پرچم اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله را شاهد بودیم، اعلام               می داریم کماکان بعنوان سرباز و مرید شما هستیم و تفکر خبیث سلفی تکفیری که چهره اسلام ناب و حقیقی را با بازیهای خطرناک وهابیت مخدوش نموده را محکوم می نماییم و اعلام می داریم که نتیجه تبعیت و حمایت از اوامر،تدابیر و منویات حضرتعالی قطعاً نتایجی مبارک و بزرگ و پرثمر چون پیروزی بر خلافت خود خوانده داعش و جبهه استکبار و سرافرازی اسلام واقعی را در          پی دارد.

از حضرتعالی بعنوان ولی امر مسلمین جهان و افتخار انقلاب اسلامی و خلف صالح بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) تشکر و قدردانی داشته و برای سردار رشید جهان اسلام حاج قاسم سلیمانی و همه سربازان جهان اسلام توفیق روزافزون و پیروزی وبرای روح مطهر حضرت امام خمینی (ره) و شهدای کشورمان و همه شهیدان راه مبارزه با این شجره ملعونه و مدافعین حرم اعم از شیعه و سنی و مسیحی و دروزی از خداوند علو درجات و رحمت واسعه را مسئلت می نماییم.

در پایان طول عمر با عزت و دوام توفیقات حضرتعالی را از خداوند متعال مسئلت داریم.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

دوم ربیع الاول 1439 هجری قمری مصادف با 30 آبان 1396 هجری شمسی برابر با 21 نوامبر 2017

انتهای پیام /

ارسال نظر