پیام تسلیت استاندار گلستان در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 832 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:28 ق.ظ، دوشنبه، 20 دی، سال 1395 نظرات ۳ نظر

استاندار گلستان در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

1483904764_1111111111111به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، متن کامل پیام دکتر حسن صادقلو به این شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر جانسوز درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، شاگرد مبارز امام راحل عظیم الشأن و یار دیرین انقلاب اسلامی و رهبری، دلها را داغدار کرد.

رجلی آهنین و آهنین ساز که سالها عمرش را خالصانه در راه اهداف انقلاب اسلامی، چون شمع، در طبق ایثار سپری کرد.

اینجانب به عنوان خادمی کوچک، این ضایعه دردناک را به محضر امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت بزرگوار ایران اسلامی و همینطور بیت شریف ایشان و هم استانی های عزیز تسلیت عرض می کنم و از ساحت کبریایی، علو درجات را برای این عزیز سفر کرده خواهانم.

والسلام علیکم و رحمه الله

حسن صادقلو

استاندار گلستان

انتهای پیام/

بازاری می گوید:

درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رو تسلیت میگم. خبر مرگ وی باور نکردنی بود در این روزها و سال های سخت ،حضورش و نقش وی بسیار مهم و ستودنی بود. در تاریخ معاصر ایران بی نظیر بودند. فراجناحی بود و همه جناح های سیاسی دنبال نردیک شدن به وی بودند تا از اعتبارش بهره ببرند. باور نبودن هاشمی رفسنجانی در جمهوری اسلامی ایران سخت است . نام هاشمی با انقلاب بود . تندروی های اخیر و بخصوص از سال 88 ، به شخصیت آیت الله در بین مردم خللی وارد نکرد. پایگاه اجتماعی قوی ایشان در بین مردم کم نظیر بوده است. مرگ با عزت آیت الله خاری در چشم دشمنان دنیاپرستان بی عقلش بوده است. از امروز باید ایران بدون هاشمی را تجربه کنیم .

همشهری می گوید:

ای کاش تو این 7 سال اخیر قدر هاشمی رو می دونستند. تا زنده هستیم قدر یکدیگر بدونیم…. هاشمی واقعا شخصیت بزرگی بود و گذشت زمان این موضوع رو ثابت خواهد کرد.

جمعی از دانشجویان پیام نور می گوید:

درگذشت آیت الله هاشمی را به رهبر انقلاب تسلیت می گوئیم.//////////// تا که بودیم نبودیم کسی / کشت ما را غم بی همنفسی
تا که رفتیم همه یار شدند / خفته ایم و همه بیدار شدند
قدر آئینه بدانیم چو هست / نه در آن وقت که افتاد و شکست
تهمت ها به هاشمی در سال های اخیر توسط رسانه های تندرو ، امروز با همراهی این رسانه ها هراهی شده است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اما کمی دیر شده است و مردم باهوش ایران بهترین قاضی هستند و روزی فرا خواهد رسید که همگان بایستی در پیشگاه عدل الهی پاسخگوی تهمت ها باشیم.

ارسال نظر