پیام تسلیت امام جمعه کردکوی در پی ارتحال حجت الاسلام شیخ محمدباقر شریعتی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 933 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:37 ب.ظ، شنبه، 30 دی، سال 1391 نظرات بدون نظر

رحلت عالم عامل و اخلاقی و معلم ادب و انصاف، ابوی شهید، حضرت آیت الله حاج شیخ محمد باقرشریعتی ماتم بزرگی است برای همه اصحاب فضیلت و ادب وحوزه های علمیه و آنان که دین را سربلند و مردم را بزرگ می خواهند.

enxuel4571c1opyبه گزارش رادکانا، در پی ارتحال حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمدباقر شریعتی، حجت الاسلام والمسلمین موسی شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی در پیام تسلیتی، درگذشت آن عالم عامل ربانی و معلم اخلاق را ماتم بزرگی خواندند و  برای همه اصحاب فضیلت و ادب و حوزه های علمیه و آنان که دین را سربلند و مردم را بزرگ می خواهند و به بازماندگان بیت شریف ایشان تسلیت گفتند.

متن پیام حجت الاسلام شاعری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رحلت عالم عامل و اخلاقی و معلم ادب و انصاف، ابوی شهید، حضرت آیت الله حاج شیخ محمد باقرشریعتی ماتم بزرگی است برای همه اصحاب فضیلت و ادب وحوزه های علمیه و آنان که دین را سربلند و مردم را بزرگ می خواهند. این مرد بزرگ که عمر پربرکت خود را در راه اعتلاء دین خدا و هدایت بندگان او و خدمت به خلق سپری کرد و از شاگردان حوزه درس حضرت امام خمینی(ره) در نجف اشرف و قم بودند و سالیان متمادی از عمر شریف خود را به تدریس علوم حوزوی و معارف اهل بیت به ویژه در عرصه اخلاق اسلامی گذراندند،دریا دلی و شکیبایی مثال زدنی خود را در داغ سوزان عزیزانش که مظهر ایمان، ادب و بینش روشن و اندیشه بلند هستند نشان داد. من این مصیبت را به همه دردمندان روشن ضمیر به مردم شریف و والامنش کردکوی وروستای سرکلاته و به همه دوستان و ارادتمندان آن عزیز و به بیت گرانقدر و پرافتخار شریعتی و همه بستگان داغدارتسلیت عرض می کنم و از درگاه حضرت حق برای آن فقید سعید علو درجات و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی مسألت می کنم.

 موسی شاعری

7ربیع الاول 1434

 

ارسال نظر