پیام تسلیت به مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی رادکانا
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,097 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:03 ب.ظ، سه شنبه، 1 اردیبهشت، سال 1394 نظرات ۹ نظر

مدیر مسئول محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا جناب آقای لیاقتی، درگذشت بسیجی مخلص و ولایتمدار جناب ابوالقاسم یوری دایی بزرگوارتان را به جنابعالی تسلیت گفته

فلقلفقلفق

انالله و انا الیه راجعون

مدیر مسئول محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا جناب آقای لیاقتی، درگذشت بسیجی مخلص و ولایتمدار دایی بزرگوارتان مرحوم شادروان ابوالقاسم یوری را به جنابعالی تسلیت گفته و از خداوند متعال، رضوان و رحمت واسعه و بهره مندی از عنایات خاصه حضرت سیدالشهدا (ع) را برای آن مرحوم و صبر جمیل و اجر جزیل توأم با توفیق و سلامتی را برای جنابعالی و عموم وابستگان مسئلت می نماییم.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا و هیئت تحریریه آن به نمایندگی از همه ی دوستان مصیبت وارده را به شما و سایر بستگان تسلیت عرض نموده و رحمت و مغفرت الهی را برای آن مرحوم از درگاه ایزد متعال آرزو می نمایند.

هیئت تحریریه پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

محمد امامی می گوید:

سلام
بنده هم به نوبه ی خودم درگذشت جناب آقای یوری را به جناب آقای لیاقتی تسلیت عرض میکنم و از خداوند منان خواستارم که روح این بزرگ مرد که به واقعیت یک بسیجی مخلص بودند را با حضرت سیدالشهدا (ع) و امام خمینی (ره) و شهدای والامقام محشور کنند و همچنین توفیق و سلامتی را برای جنابعالی و عموم بستگان مسئلت می نمایم.

محمد علی زاهد می گوید:

دوست عزیز جناب آقای علی لیاقتی
باشنیدن خبر فوت دایی محترمتان افسوس و اندوه فراوان به دلمان نشست امیدوارم مارا در این غم شریک بدانید و از خداوند منان برای شما و خانواده محترم آن مرحوم صبر جمیل خواستاریم .

روابط عمومی پایگاه خبری کاسب امین می گوید:

انالله و انا الیه راجعون

کاش آن شب را نمی آمد سحر
کاش گم در راه پیک بد خبر
ای عجب کان شب سحر اما به ما
تیره روزی آمد و شام دگر
دیده پر خون از غم هجران و او
با لب خندان چه آسان بر سفر
ای دریغ از مهربانی های او
دست پر مهر آن کلام پرشکر
غصه ها پنهان به دل بودش ولی
شاد و خرم چهره اش بر رهگذر
در ارزان زان ما بود ای دریغ
گنج پنهان شد به خاک و بی ثمر
تا پدر رفت آن سحر از پیش رو
بی نشان را خاک تیره شد به سر

همکار گرامی جناب آقای علی لیاقتی مدیر مسئول پایگاه خبری رادکانا

اندوه بی پایان ما از این واقعه دردناک قابل وصف نیست.
مصیبت وارده به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینمایم.
درگذشت(دائی گرانقدرتان شادروان ابوالقاسم یوری) چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.
روابط عمومی پایگاه خبری کاسب امین؛ این ماتم جانگداز را به،خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌کنم.
روحش شاد و یادش گرامی

فاضل می گوید:

دوستان عزیز جناب آقایان علی و مصطفی لیاقتی
دینوسیله ضایعه در گذشت مرحوم مغفور شادروان ابولقاسم یوری، دایی بزرگوارتان را به شما و خانواده گرامیتان تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم غفران الهی و برای بازماندگان صبری جمیل و اجری جزیل مسئلت می نمایم.

سید احسان می گوید:

دوست عزیزم آقای لیاقتی
درگذشت دایی بزرگوارتون رو به شما تسلیت میگم.
انشالله که روح ایشان با روح امام هادی(ع) محشور شود.

محمد حسین می گوید:

برادر بزرگوار علی لیاقتی ، از صمیم قلب درگذشت دایی بزرگوارتان را تسلیت عرض کرده و علو درجات را از خداوند منان برای روح آن تازه سفر کرده مسئلت دارم

ناشناس می گوید:

دوست عزیز لیاقی خبر فوت دایی عزیز شما را امشب ساعت یک وسی ودو دقیقه در سایت شما رویت کردم وخیلی متاثرشده ام ولی ابوالقاسم یوری در روستای شما زیاد است اگر امکان دارد عکس ایشان راوعلت وتاریخ مرگ را در سایت بگذارید چون برادر دوستم هادی و جعفر هم ابوالقاسم نام داردومن خیلی دوستش دارم واردت خواصی به این خانواده دارم ونگران شده ام.تشکر

noor می گوید:

سلام جناب ناشناس خداوند ان شاا… رفتگان شما را هم بیامرزد و با شهدای کربلا محشور نماید.

بله درست فرمودین برادر هادی و جعفر هستند.

دانيال فرخي -مدير مدرسه حضرت ابوالفضل (ع) كردكوي می گوید:

جناب آقای لیاقتی سلام علیکم
از طرف کارکنان و دانش آموزان آموزشگاه حضرت ابوالفضل (ع) کردکوی ، در گذشت دوست عزیزمان ، شیخ ابوالقاسم را به شما برادر بزرگوار تسلیت گفته ، از خداوند سبحان برای روح بزرگ شیخ ابوالقاسم عزیز ، طلب آمرزش و مغفرت مسئلت داریم.

عبدالحسین بهرامی . دانیال فرخی
مؤسسین آموزشگاه حضــــرت ابوالفضل (ع) کــردکوی

ارسال نظر