تقدیر گروه خبری رادکانا از حضور گسترده مردم غرب گلستان در انتخابات ۱۰ اردیبهشت+متن پیام
تعداد بازدید تعداد بازدید: 409 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:48 ب.ظ، شنبه، 11 اردیبهشت، سال 1395 نظرات بدون نظر

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا از مردم فهیم و ولایتمدار جمهوری اسلامی ایران مخصوصا مردم غرب گلستان و هواداران دو کاندیدای مرحله دوم انتخابات که در راستای خلق حماسه بزرگ سیاسی (انتخابات ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۵) قدم بزرگی برداشتند که در واقع حضور پرشور مردم در انتخابات تایید آرمان‌های امام راحل (ره)، منویات مقام معظم رهبری و تایید نظام اسلامی است تقدیر و تشکر می کند.

radkanaبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا، حضور فعال گروه خبری رادکانا در جهت به تحقق رساندن منویات مقام عظمای ولایت و رهبری در تمامی عرصه های حماسه سیاسی و اجتماعی و مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مشهود است.

رادکانا با ارتباط با دیگر رسانه ها در جهت تنویر افکار عمومی و مطلع کردن عموم در جهت حیات طیبه نظام با رویکرد انتخابات بر درستی و صحت اهداف انتخابات صحه گذارده است.

رادکانا با مصاحبه ها، تهیه خبر، گزارش و ایجاد فضای رسانه ای و ارتباط دوجانبه مردم و مسئولین از یکسو و انتخاب شوندگان و انتخاب کنندگان از سوی دیگر تصریع در امر انتخابات نموده است.

حضور در اولین جلسات تا اطلاع رسانی شرکت کنندگان در انتخابات و پس از تأیید صلاحیت ها و نامزد شدن اعضاء شوراها در جهت معرفی نامزدها تلاش بی شاعبه ای را در ایجاد شور و شعور انتخابات که خواسته مقام معظم رهبری بوده را صورت داده است.

رادکانا با حضور بموقع و تأثیرگزار در عرصه اطلاع رسانی با تنظیم اخبار، گزارشات، یادداشتها و تصاویر از طرفی ظرفیت و قابلیت شهرستان و از طرفی با توجیه و تنویر افکار در سمت و سوی انتخابات به رسالت خود در اطلاع رسانی جامعه عمل پوشانده است.

هویت بخشی، محتوی بخشی، جامع نگری، یک پارچه نگری و تولید محتوای مثبت از رویدادها که در این راه زحمات طاقت فرسا را طلب می کرده است از قابلیت های این مجموعه بوده است که انشاالله بحول و قوه الهی مرضی رضای حق و خوشحالی قلب آقا صاحب الزمان (عج) و عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری که سعادت دنیا و عقبا است را بهمراه داشته باشد.

در پایان مدیریت پایگاه خبری تحلیلی رادکانا از مردم فهیم و ولایتمدار جمهوری اسلامی ایران مخصوصا مردم غرب گلستان و هواداران دو کاندیدای مرحله دوم انتخابات که در راستای خلق حماسه بزرگ سیاسی (انتخابات 10 اردیبهشت ماه 95) قدم بزرگی برداشتند که در واقع حضور پرشور مردم در انتخابات تایید آرمان‌های امام راحل (ره)، منویات مقام معظم رهبری و تایید نظام اسلامی است تقدیر و تشکر می کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر