دوست دارم در شهرها و روستاهای محرومی که مدرسه ندارند مدرسه بسازم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,297 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:07 ب.ظ، چهارشنبه، 9 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

در آستانه شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز خیرین نوجوان پیام خود را در خصوص مدرسه سازی اعلام کردند.

khayerinemadresesazبه گزارش رادکانا، در آستانه شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز خیرین دانش آموز نوجوان دیدگاههای خود در خصوص امر خیر مدرسه سازی در گفتگو با خبرنگار رادکانا بیان داشتند.

مهرآذین سیستانی خیر مدرسه ساز نوجوان کلاس پنجم دبستان افضلی گفت: وقتی به مدرسه می روم و می بینم چیزهای زیادی در اختیارم است، دوست دارم این چیزهای خوب را همه بچه ها داشته باشند.

این دانش آموز نوجوان افزود: وقتی ما به کسی کمک می کنیم نه تنها خوشحال می شویم بلکه ثواب بیشتری هم می بریم.

امیر محمد آشنا خیر مدرسه ساز نوجوان دانش آموز دبستان مداحی دیدگاه خود را اینگونه بیان می کند: من دوست دارم در شهرها و روستاهای محرومی که مدرسه ندارند مدرسه بسازم.

khayerinemadresesaz2

 

وی در ادامه می گوید: به دوستانم می گویم با هم برای ساخت مدرسه کمک کنیم، من همیشه به دوستانم می گویم اگر ما خود را جای افرادی که مدرسه ندارند و بی بضاعت هستند بگذاریم چه حالی پیدا می کنیم.

هدیه شهریاری کلاس اول الف مدرسه فرهنگیان دیگر خیر مدرسه ساز نوجوان در گفتگو با ما امر خیر مدرسه سازی را اینطور تشریح می کند: برای اینکه بچه ها با سواد بشوند، دکتر و مهندس بشوند دوست دارم مدرسه بسازم. اگر بزرگ شوم می خواهم یک عالمه مدرسه بسازم.

khayerinemadresesaz2

 

روح افزایی خیر مدرسه ساز جوان از مدرسه نمونه دولتی وحدت گفت: خیلی خوب است در امر خیر شرکت کنیم واجازه بدهیم دیگران هم از کار خیر ما بهرمند شوند.

زهرا مازندرانی یکی دیگر از دانش آموزان خیر مدرسه ساز جوان شهرستان کردکوی از مدرسه نمونه دولتی وحدت که می گوید: هرکس باید برای پیشرفت مدرسه خود کمک کند زیرا این کار خداپسندانه است.

khayerinemadesesaz4

 

سارا جرجانی خیر مدرسه ساز جوان از مدرسه نمونه دولتی وحدت اظهار داشت: خانواده ما به ما یاد دادند به دیگران کمک کنیم و در کار خیر شرکت کنیم همانا ما هم کار خیر را سرلوحه زندگی خودمان قرار دادیم.

فرهمند خیر مدرسه ساز نوجوان از مدرسه افضلی گفت: من همیشه دوست داشتم برای همه کار مفیدی انجام دهم و هرچی که خودم دارم برای دیگران هم بخواهم. 

ارسال نظر