پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار گلستان به مناسبت روز قدس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 194 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:03 ق.ظ، پنج شنبه، 10 تیر، سال 1395 نظرات بدون نظر

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان در پیام مشترکی مردم را به حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.

82131283-70830953به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، در بیانیه روز پنجشنبه آیت الله سیدکاظم نورمفیدی و حسن صادقلو آمده است: روز قدس نماد وحدت امت اسلامی، فارغ از رنگ، نژاد و زبان در دفاع از مردم مظلوم فلسطین است؛بی شک آزادی خواهان و آزادگان جهان در این روز مظلومیت مردم در بند فلسطین اشغالی را فریاد خواهند زد.
در ادامه می خوانیم: مردم مسلمان و روزه دار در سراسر دنیا با توجه به نامگذاری هوشمندانه این روز از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره)، اعتراض قلبی خود را نسبت به رفتارهای ضد انسانی، ضد بشری و بیرون از قاعده کنوانسیون های حقوق بشر در دنیا که رژیم غاصب صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین روا می دارد، ابراز می دارند.
استاندار گلستان و امام جمعه گرگان افزوده اند: در شرایطی که بسیاری از تفرقه در بین امت اسلامی سود می برند، روز قدس عرصه همدلی، همزبانی و اتحاد مسلمین در مسیر محو غاصبان، ظالمان و اتصال به انقلاب جهانی حضرت ولیعصر(عج) است.
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار در پایان از تمامی مردم فهیم، غیور، انسان دوست و روزه دار گلستان خواسته اند که همچون گذشته در این عرصه آزادگی و همدردی ‘روز جهانی قدس’ حضور یافته و با حمایت از مردم مظلوم فلسطین و سرزمین های اشغالی به جهانیان بفهمانند که؛ ‘فلسطین پاره تن اسلام است’.

انتهای پیام /

ارسال نظر