پیام همیشگی روز قدس ایستادگی در برابر ظلم و اسرائیل می باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 421 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:53 ب.ظ، جمعه، 19 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

فاطمه حسینی شریفی: مردم شهرستان کردکوی با حضور باشکوه خود در این راهپیمایی به رژیم غاصب صهیونیستی و هم‌پیمانانش آمریکا و کشورهای استکباری جهان، جواب دندان‌شکنی دادند تا سال‌ها فراموش نکند و در تاریخ ماندگار شود.

???????????????????????????????به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، فاطمه حسینی شریفی عضو تیم ملی فوتبال نوجوانان بانوان ایران در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفتگو با خبرنگار رادکانا، هدف از شرکت در راهپیمایی روز قدس را، دفاع از ملت مظلوم فلسطین عنوان کرد و گفت: پیام همیشگی روز قدس ایستادگی در برابر ظلم و اسرائیل می باشد وان شاءالله اسرائیل به زودی از صفحه روزگار محو خواهد شد و مسمانان جهان در قدس شریف به نماز بایستند.

وی همچنین با اشاره به اینکه، مسلمین جهان اسلام همه ساله روز قدس را به روز فریاد کشیدن بر سر ستمکاران تاریخ تبدیل کردند، متذکر شد: مردم شهرستان کردکوی با حضور باشکوه خود در این راهپیمایی به رژیم غاصب صهیونیستی و هم‌پیمانانش آمریکا و کشورهای استکباری جهان، جواب دندان‌شکنی دادند تا سال‌ها فراموش نکند و در تاریخ ماندگار شود.

این قهرمان ورزشی در خاتمه افزود: این راهپیمایی برای حمایت از مردم فلسطین و کمک برای مبارزین مظلوم قدس است که احساس تنهایی نکنند و از طرف دیگر با وحدت مسلمین ناامیدی و یاس دشمنان اسلام حاصل شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر