پیروزی استقلال تمیشه برابر صدرنشین
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,395 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:06 ب.ظ، جمعه، 30 فروردین، سال 1392 نظرات بدون نظر

تیم استقلال تمیشه روستای سرکلاته خراب شهر در دور چهارم مرحله رفت بازیهای فوتبال دسته اول استان گلستان توانست با ارائه یک بازی منطقی با دو گل بر میهمان خود غلبه کند.

c0e81fa2840f4b8e816108de7e703105_Untitled-5به گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی روستای سرکلاته خرابشهر (تمیشه)، تیم استقلال تمیشه روستای سرکلاته خراب شهر در دور چهارم مرحله رفت بازیهای فوتبال دسته اول استان گلستان پنجشنبه 29/01/1392 در زمین خود میزبان تیم قدرتمند و صدرجدولی  مختومقلی (کیمیا رشد)  بندرترکمن بود که توانست با ارائه یک بازی منطقی با دو گل بر میهمان خود غلبه کند.  گل اول را علی اصغر نفر در دقیقه 55 وارد دروازه تیم حریف کرد در دقیقه 80 نیز رضا کامیاب کاپیتان و بازیکن کهنه کار استقلال گل دوم را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانید تا استقلال بتواند با نتیجه 2 بر 1 برابر میزبان به یک پیروزی دلچسب دست پیدا کند تا با هشت امتیاز و به خاطر تفاضل گل کمتر در رده دوم رقابت ها باقی بماند.

نکته قابل توجه این بازی استقبال گرم ورزش دوستان در هوای بارانی و سرد سرکلاته بود که در نوع خود بی سابقه و نوید بخش بود. آقای نبی لیاقی مدیر تیم استقلال تمیشه مانند دفعات قبل از حضور تماشاگران تقدیر و تشکر کردند و آنها را سرمایه های اصلی ورزش روستا دانستند. ایشان همچنین به خاطر نتایج قابل قبول تیم از مربیان و بازیکنان تیم تشکر کردند و خاطر نشان کردند که استقلال در ادامه رقابت ها نیز با تلاش همه جانبه روند روبه رشد خود را ادامه خواهد داد تا بتواند صدر جدول را بدست آورد.

استقلال تمیشه  روز دوسنبه نیز در بازی سوم دور رفت میزبان تیم پرسپولیس کردکوی بود که برابر مهمان با نتیجه تساوی یک بر یک متوقف شده بود.  در ادامه رقابت های نیز نماینده روستای سرکلاته خراب شهر روز سه شنبه سوم اردیبهشت در زمین خزر نوکنده به مصاف این تیم خواهد رفت.

ارسال نظر