پیروزی جبهه مقاومت اسلامی برابر داعش نقطه عطف انقلاب اسلامی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 129 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:45 ق.ظ، چهارشنبه، 1 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی گفت: نقطه عطفی که در سده اخیر شاهد آن بودیم پیروزی بر داعش و شکستی که بر استکبار و عربستان اعمال شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ علی اکبر عرفانی بعدازظهر امروز سه شنبه در هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان کردکوی ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج، گفت: پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس نمادهای زنده و نشانه های اقتدار آن دوران هستند.

وی افزود: امید است بتوانیم در طول هفته بسیج مراسمی نمادین از زحمات، رشادتها، جانفشانی ها، صبوری ها، پایداری ها و مقاومت های یادگاران دفاع مقدس داشته باشیم و ادامه دهنده راه بزرگ بسیجی جهان اسلام آقا اباعبدالله الحسین (ع) باشیم.

مهم تر از عنوان بسیج، تفکر بسیجی است که به آن اعتبار می بخشد

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با بیان اینکه مهم تر از عنوان بسیج، تفکر بسیجی است که به آن اعتبار می بخشد، اظهار داشت: امروز به فرمایش مقام معظم رهبری در شرایط پیچیده ای از انقلاب اسلامی یعنی همان پیچ تاریخی انقلاب قرار داریم که بسیجی بودن، بسیجی ماندن و بسیجی عمل کردن بسیار سخت شده است.

عرفانی با اشاره به اینکه در این پیچ تاریخی بعضا شاهد ریزش افرادی بودیم که اصلا انتظار ریزش و انحراف از آنان نمی رفت، تصریح کرد: ان شاءالله بتوانیم رهرو راه شهدا باشیم و در تفکر بسیجی خود ادامه دهنده راه پیشوای بزرگ انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) باشیم.

پیروزی جبهه مقاومت اسلامی برابر داعش نقطه عطف انقلاب اسلامی است

این مقام نظامی با بیان اینکه نقاط عطف بسیار زیادی در انقلاب اسلامی داشتیم، افزود: نقطه عطفی که در این سده اخیر شاهد آن بودیم پیروزی بر داعش بود و شکستی که بر استکبار و عربستان اعمال شد.

وی با عنوان اینکه زمانی که به کاخ ریاست جمهوری در دمشق حمله شد بسیاری از آقایان گفتند که دیگر ما را با سوریه کاری نیست، اذعان کرد: رهبر معظم انقلاب با هدایت های حکیمانه و تیزبینی که داشتند، موضوع را راهوری کردند.

فرمانده سپاه کردکوی تصریح کرد: پیشگیری ها و پیگیری های جمهوری اسلامی ایران در این مناطق باعث شد تا کیلومترها دورتر از مناطق جغرافیایی خودمان خط مقاومت و جبهه مقاومت با آن شور و ولایتمداری و آمادگی که همه یگان ها داشتند توفیق پیروزی را کسب کنند.

علی اکبر عرفانی بیان کرد: سرلشکر سلیمانی وعده نابودی گروه تروریستی داعش را در مدت دوماه داده بودند که دقیقا در این فاصله زمانی این وعده صدق الهی پیدا کرده است.

برای ساخت مناطق زلزله زده نیازمند کمک های نقدی مردم هستیم

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن عرض تسلیت خدمت زلزله زدگان کرمانشاه و قدردانی از حمایت مردم شریف شهرستان کردکوی نسبت به مردم این مناطق گفت: امکانات غیرنقدی خوبی با توجه به حمایت های مردم شریف ایران اسلامی در مناطق زلزله زده وجود دارد.

وی با بیان اینکه بر اساس تقسیم کاری که صورت گرفت، ارتش ساخت و آبادانی شهر و سپاه ساخت و آبادانی روستاهای زلزله زده کرمانشاه را بر عهده گرفته است، خاطرنشان کرد: ساخت و آبادانی تقریبا 8 روستای زلزله زده کرمانشاه را سپاه نینوا استان گلستان برعهده گرفته است.

عرفانی با تأکید بر اینکه برای ساخت و آبادانی روستاهای زلزله زده کرمانشاه باید کمک های نقدی مدنظر قرار گرفته و با جدیت دنبال شود و مسیر کمک ها را به این سمت سوق دهیم، ابراز داشت: موجی از حضور گروه های جهادی، عمرانی، پشتیبانی، فنی، پزشکی و روان پزشکی در سطح سپاه استان گلستان که سردار رحمت اله صادقی فرماندهی آن را برعهده دارد را در مناطق زلزله زده کرمانشاه خواهیم داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر