پیشرفت چشمیگر عملیات احداث المان شهدای گمنام کردکوی/همت جهادی یادگاران دفاع مقدس قابل تحسین است+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 309 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:05 ق.ظ، یکشنبه، 10 مرداد، سال 1395 نظرات بدون نظر

امروز باهمت جهادی یادگاران دفاع مقدس در شهرستان کردکوی بعد از گذشت چندسالی شاهد پیشرفت چشمگیری از علمیات احداث المان شهدای گمنام در این شهرستان هستیم.

IMG_1709به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا، چند سالی است که شهرهای کشور میزبان لاله های پرپر گمنامی است که از نیزارها و بیابان های گرم خوزستان عزم سفر به دیارشان کرده اند.

غیور مردانی که برای دفاع از ناموس نفس های گرم خود را به شنزارهای داغ بیابان ها سپردند و امروز ما میزبان کبوتران پرکشیده ای هستیم که در اوج گمنامی در جای جای این خاک مقدس آرام می گیرند.

استان گلستان که ولایتمداری جز لاینفک آن است در دفعات مکرر سهمیه ای به خود اختصاص داده است و در گوشه گوشه این استان با استقبال بی نظیر مردم و تشریفات کاملا رسمی شهدا به خاک می سپارند.

مزارهای شهدای گمنام بعد از مراسم تشییع به مکان‌های فرهنگی، مذهبی و زیارتگاهی برای عاشقان و دلدادگان اهل بیت تبدیل می‌شود و روزانه افراد زیادی به این مکان‌ها رفته و گاها شروع زندگی خود را از این مکان های مقدس آغاز می کنند.

طی سالهای گذشته با توجه به درخواست های متعدد مردم و مسئولین شهرستان کردکوی و بررسی‌های انجام‌شده توسط دستگاه‌های متولی سه شهید گمنام به این شهرستان اهداء و طی مراسم باشکوهی این سه شهید گمنام به خاک سپرده شدند.

متأسفانه بعد از گذشت دو سه سالی مزار پاک و مطهر شهدای گمنام کردکوی آنطور که شایسته این فرزندان غیور ایران اسلامی بود آماده استفاده برای رهروان راه شهدا نشده بود.

اما امروز بعد از گذشت چند سالی با همت جهادی یادگاران دفاع مقدس و همرزمان شهدای گمنام این سرزمین کلنگ آغاز بکار احداث المان و مجموعه فرهنگی در این مکان بر زمین زده شد.

که روز به روز باحضور خود همین یادگاران دفاع مقدس شاهد پیشرفت چشمگیر ساخت المان و مجموعه فرهنگی در مزار پاک و مطهر شهدای گمنام در شهرستان کردکوی هستیم.

در ادامه جدیدترین تصاویر از احداث المان و آماده سازی محوطه مزار پاک و مطهر سه شهید گمنام شهرستان کردکوی را مشاهده خواهیم کرد:

برای دیدن تصاویر در اندازه بزرگتر بر روی هر تصویر کلیک کنید.

IMG_1652IMG_1655IMG_1671IMG_1675IMG_1680IMG_1685IMG_1687IMG_1688IMG_1691IMG_1694IMG_1695IMG_1698IMG_1700IMG_1704IMG_1706IMG_1709IMG_1711

عکاس: مصطفی لیاقتی

انتهای پیام/

ارسال نظر