پیشکسوت پرسپولیس دار فانی را وداع گفت + عکس و بیوگرافی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 135 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:54 ب.ظ، پنج شنبه، 4 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

مجید نائینی سرمربی سابق تیم های پایه پرسپولیس به دیار حق شتافت.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ مجید نائینی سرمربی سابق تیم های پایه پرسپولیس به دیار حق شتافت.
مجید نائینی، اول اردیبهشت سال 1336 در ورامین متولد شد. در شش سالگی به اتفاق خانواده به میدان خراسان نقل مکان کردند. بزرگ‌ترین ضربه‌ی روحی مجید، از دست‌دادن دو برادرش به فاصله‌ی هشت ماه بود. او پنج خواهر و برادر داشت.
20 ساله بود که برای تمرین فوتبال به زمین فوتبال امین واقع در میدان گرگان می‌رفت و با بزرگان حرفه‌ای تمرین می‌کرد. بیشتر تمرین او در ورزشگاه شهید کشوری بود.
سال 54 بچه های محل از او خواستند مربی‌ تیمشان شود. این نخستین بار بود که پا به عرصه‌ی مربیگری گذاشت. بعد از آن مجید سرتمرین خودش نرفت و با آنها تمرین می‌کرد.
بیوگرافی مجید نائینی /// سلطان فوتبال پایه به ابدیت پیوست
بعد از آن از تیمی که در آن بازی می‌کرد، کنار گذاشته شد. مجید سال‌ها تمرین کرد و در تیم‌های مختلفی نظیر شاهین و پرسپولیس بازی کرد. سال 65 سرمربیگری تیم نوجوانان پرسپولیس را عهده‌دار شد.
پیش از آن در تیم شاهین، در پست مهاجم بازی می‌کرد. چند سال در تیم‌های پایه مشغول مربیگری بود. وی سال‌ها در تیم‌های پایه پرسپولیس مربیگری کرد تا نونهالان، نوجوانان و جوانان را به شکل اصولی رشد دهد.
بیوگرافی مجید نائینی /// سلطان فوتبال پایه به ابدیت پیوست
نائینی در سال های اخیر هدایت تیم های نوجوانان، جوانان و امیدهای پرسپولیس را در دست داشته و مدتی به عنوان مدیرفنی تیم های پایه این باشگاه فعالیت کرده است.
نائینی صاحب 2 فرزند پسر به نام‌های نوید و نعیم است و همسرش پزشک است. نوید، در تیم فوتبال امید پرسپولیس بازی کرده و نعیم هنرمند است و در حوزه آواز و خوانندگی موفق بوده است.
بیوگرافی مجید نائینی /// سلطان فوتبال پایه به ابدیت پیوست
از این پیشکسوت خوشنام به عنوان سلطان مربیان فوتبال پایه تهران یاد می شد.
اعضای بدن پیشکسوت فوتبال کشورمان اهدا می‌شود
با توجه به مرگ مغزی مجید نائینی پیشکسوت فوتبال کشورمان و با رضایت خانواده وی، اعضای بدن این پیشکسوت فوتبال اهدا خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران از خداوند منان برای مرحوم نائینی طلب آمرزش و برای بازماندگان آن مرحوم صبر و شکیبایی خواستار است.
انتهای پیام/
ارسال نظر