پیش ثبت نام جدید اعزام به عتبات عالیات آغاز شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 688 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:32 ق.ظ، دوشنبه، 24 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از آغاز پیش ثبت نام اعزام به عتبات عالیات از ساعت ۹ صبح امروز خبر داد.

thumb301-640f2c6506f94b179fc804217123cd5cبه گزارش رادکانا، مسعود اخوان با اعلام این خبر عنوان کرد: پیش ثبت نام عتبات عالیات از ساعت 9 صبح یکشنبه 23 تیرماه آغاز و تا ساعت 24 روز یکشنبه 30 تیرماه ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: محدودیتی برای اعزام‌ها و ثبت نام‌ها وجود ندارد و متقاضیان تشرف به عتبات عالیات که مایل به اعزام از تاریخ 29 مردادماه سال جاری  لغایت  15 مهر سال جاری هستند، با رعایت موارد مشروحه ذیل و با تکمیل فرم مربوطه در سایت پیش ثبت نام (http://atabat.haj.ir) می توانند برای خود وهمراهانشان پیش ثبت‌نام کرده و کد رهگیری دریافت کنند.

مدیر کل عتبات عالیات خاطرنشان کرد: نتایج این دوره از ثبت نام‌ها سه شنبه اول مردادماه از طریق سایت عتبات عالیات اعلام می‌شود و اعزام‌ها در شهریور و مهر ماه سال جاری انجام می‌شود.

اخوان به جهت آشنایی کامل با مراحل و روش ثبت نام گفت: متقاضیان حتماً این موارد را در انجام پیش ثبت نام دقت کنند: متقاضیان می توانند به یکی از دو روش ذیل نسبت به پیش ثبت نام عتبات عالیات اقدام کنند:

الف- پیش ثبت نام گروهی، از 1 تا 7 نفره (ثبت نام در این روش حداقل 1نفر و حداکثر تا 7 نفر می باشد)

ب- پیش ثبت نام گروهی، فقط 35 نفره (ثبت نام در این روش می بایست حتماً 35 نفر کامل باشد)

افرادی که مبادرت به ثبت نام 35 نفره می‌کنند درصورتی که تعدادی از آنها منصرف یا از آن گروه خارج شوند(گروه جدید تشکیل دهند) و عدد گروه به کمتر از 25 نفر تقلیل یابد؛ گروه اولیه حذف شده و در قرعه کشی شرکت داده نخواهد شد.

فقط 15درصد ظرفیت اعزام مختص اعزام‌های گروهی (گروههای 35نفره) است، لذا به متقاضیان پیشنهاد می‌شود برای آنکه از امکان بیشتری برای تشرف بهره مند شوند،در گروه‌های حداکثر تا 7 نفره ثبت نام کنند./باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر