پیکر جانباز بسیجی اسماعیل مومنی در قطعه صالحین گلزار شهدای سرکلاته خرابشهر آرام گرفت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 479 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:47 ب.ظ، چهارشنبه، 1 بهمن، سال 1393 نظرات یک نظر

جانباز بسیجی اسماعیل مومنی بعد از تحمل سالها درد و رنج ناشی از عوارض جبهه روز گذشته دار فانی را وداع و ظهر امروز در قطعه صالحین گلزار شهدای سرکلاته خرابشهر آرام گرفت.

momeniiبه گزارش رادکانا، جانباز بسیجی اسماعیل مومنی روز گذشته بعد از سالها تحمل درد و رنج ناشی از عوارض سالهای حماسه دعوت حق را لبیک گفت .

مرحوم اسماعیل  مومنی متولد سال 1334 هجری شمسی روستای سرکلاته خرابشهر بود که با آغاز جنگ تحمیلی به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافت .

وی در سال 1365 حین زاغه رسانی به رزمندگان اسلام درسرپل ذهاب به همراه تعدادی دیگر از رزمندگان مورد هجوم وحشیانه هواپیماهای رژیم بعثی قرار می گیرد و جانباز می شود .

این جانباز 40درصد جنگ تحمیلی روز گذشته بعد از 60 سال زندگی و پس از تحمل سالها درد و عوارض ناشی از جنگ که این اواخر جثه وی را نحیف کرده بود به دیدار همرزمان شهیدش پیوست .

پیکر پاک این جانباز بسیجی ظهر امروز با استقبال گرم مردم شهید پرور بهشهر ، گرگان و سایر شهرها و روستاهای اطراف در قطعه صالحین گلزار شهدای روستای سرکلاته خرابشهر جنب آرامگاه شیخ محمدباقر شریعتی  به خاک سپرده شد.

مراسم سومین روز این مرحوم روز جمعه سوم بهمن ماه از ساعت 13:30 الی 15:30 در روستای سرکلاته خرابشهر برگزار می شود.

انتهای پیام/

علی اصغر طغرائی می گوید:

امام خمینی (س) : جانبازان رهبران این نهضت هستند ……خدایا این بسیجیان عاشقی که بعد از سالها بادرد اجین وذکر یا رب بر لب داشتند با حضرت ابوالفضل (س) محشوربگردانوبه خانواداه مکرکمشان صبر جلیل عطا فرما …..لبیک یا حسین (ع )

ارسال نظر