پیکر مرحوم رکن‌آبادی تشییع شد/ استقبال برخی از مقامات کشوری و لشکری از پیکر مرحوم رکن آبادی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 278 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:49 ب.ظ، جمعه، 6 آذر، سال 1394 نظرات بدون نظر

پیکر مرحوم غضنفر اصل رکن‌آبادی دیپلمات فقید کشورمان ، بامداد امروز(جمعه) با پرواز «جده – مسقط – تهران» (WY431 ، عمان ایر) وارد تهران شد.

image414814به گزارش رادکانا، پیکر مرحوم غضنفر اصل رکن‌آبادی دیپلمات فقید کشورمان ، بامداد امروز(جمعه) با پرواز «جده – مسقط – تهران» (WY431 ، عمان ایر) وارد تهران شد.

مرحوم غضنفر اصل رکن آبادی سفیر پیشین کشورمان در لبنان درجریان فاجعه منا جان خود را از دست داد و تا روز سه شنبه هفته گذشته نام وی در لیست مفقودین این فاجعه قرار داشت.

 

استقبال از پیکر مرحوم رکن‌آبادی با حضور برخی مقامات و مسئولان کشوری

مراسم استقبال از پیکر مرحوم غضنفر رکن‌آبادی سفیر سابق ایران در بیروت که در حادثه منا جان باخت با حضور حسن قشقاوی معاون کنسولی وزارت خارجه، حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه، ابراهیم رحیم‌پور معاون آسیا و اقیانوسیه، حجت‌الاسلام قاضی عسکر نماینده رهبری در حج و زیارت، جابرانصاری سخنگوی وزارت خارجه و خانواده‌ رکن‌آبادی در پاویون فرودگاه مهرآباد تهران برگزار شد.

محمدجواد ظریف وزیر خارجه به دلیل اینکه در سفر بود در این مراسم شرکت نکرد.

حاضران در مراسم استقبال از پیکر رکن‌آبادی شعارهای مرگ بر آل سعود سر دادند.

پیکر مرحوم رکن‌آبادی بر دوش مردم تهران تشییع شد

نمازگزاران تهرانی پس از اقامه نمازجمعه تهران در مصلای امام خمینی(ره) پیکر مرحوم غضنفر رکن آبادی دیپلمات پیشین کشورمان را تشییع کردند.

مرحوم رکن آبادی سفیر سابق ایران در لبنان و از دیپلماتهای بسیجی وزارت خارجه بود که در حادثه دلخراش منا در حج امسال درگذشت.

سرنوشت این دیپلمات شناخته شده کشورمات تا مدتها نامعلوم بود و سرانچام پیکر وی امروز صبح و پس از شناسایی او توسط اعضای خانواده، به تهران بازگشت و قرار است تا در امامزاده 5 تن تهران به خاک سپرده شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر