چانه زنی ایران در مقابل ۱+۵ چانه زنی حقیقت در مقابل واقعیت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 618 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:42 ب.ظ، جمعه، 26 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

بی شک گفتمان جمهوری اسلامی گفتمان بحق است و جهان دیر یا زود مجبور به تمکین به این گفتمان است و جهان گفتمان زور و قدرت را بر نمی تابد و این نیست مگر با چنگ زدن به ریسمان الهی که یک سر آن ریشه در مکتب رهایی بخش اسلام، قرآن و دست با کفایت ولایت فقیه و سر دیگر آن با حمایت های بی دریق ملت بزرگ ایران دارد که چنین موفقیت هایی را منجر شده است.

14691به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، بی شک تکیه بر دکترین سلاح هسته ای مختص برای کسانی است که منطقی ندارند و اساسا جهان را فقط برای منافع خود می خواهند زیرا وقتی از سلاح هسته ای استفاده شود دیگر چیزی نمی ماند که برای آن یا با آن مذاکره کرد و به نتیجه رسید در صورتی که از بدیهیات مذاکره بودن دو طرف برای رسیدن به یک توافق است.

وقتی به ژاپن حمله هسته ای شد دیگر چیزی نماند که بشود برای آن مذاکره کرد.

یک شهر سوخته و چند هزار کشته ماند که فقط کسانی را می خواست که اجساد بازمانده را دفن کنند.

لذا اساس این تفکر دور باطل می باشد و اساس این دکترین کاربرد خارجی ندارد، بخاطر همین در جهان این دکترین دیر یا زود کنار گذاره می شوند زیرا در یک جنگ هسته ای همه چیز نابود می شود و هیچ طرفی نمی خواهد همه چیز نابود شود زیرا حداقل خود را دوست دارند.

لذا با همه پیشرفتها کسانی پیدا می شوند که با انباشت و تکثیر این سلاح ها دنبال کسب اقتدار هستند بی شک با پیشرفت های بوجود آمده و رشد فرهنگی و اجتماعی ملت ها باید چنین دکترین های غیر ضروری به کناری گذارده شوند.

اما عده ای با علم به این مطلب نه تنها در جهت توسعه و پیشرفت در این عرصه می کوشند بلکه با حربه تهمت و افتراء در جهت متهم کردن با بوق و کرناهای بین المللی خود سعی در مختوش کردن حقیقت دارند و سعی دارند واقعیت خود ساخته خود را به کرسی بنشانند.

لذا با بهانه کردن سلاح هسته ای برای ایران در جهت رشد و توسغه صلح آمیز آن اشکال تراشی می نمایند و تا جلوی پیشرفت ملت ما را سد کنند.

در این بین رهبر معظم انقلاب در یک رفتار سنجیده نسبت به خنثی کردن این ترفند دشمن، دکترین عاری از سلاح هسته ای ایران را بگوش جهانیان رساند و اعلام کردند که ما به دنبال سلاح هسته ای نیستیم و آن را حرام دانست.

رفتار هوشمندانه رهبر معظم انقلاب در جهت روشن شدن سالوس صهیونیست ها و خلع سلاح کردن و بر ملا کردن نیات پلید آنان به جهانیان، تا ملت ها در انتخابهای خود تجدید نظر کنند و با عدم انتخاب دولت مردان سودجو یک قدم در آینده بسوی صلح بردارند و مردم جهان تکلیف خود را با دولت های زورگو سوا کنند.

اما این سوال در ذهن مخاطبان جهان زنده می شود اگر سلاح هسته ای آرمان بزرگ ملت ایران نیست پس این چه سلاحی است که از سلاح های هسته ای جهان نیرو مندتر است و این قدرت را در رهبران ایران ایجاد کرده است که بدون ترس از دکترین هسته ای جهان با حفظ اقتدار و عدم حراس از دشمنان بین الملی مقابل ترفندهای آنها 34 سال مقابله کنند.

ناخودآگاه ذهن ها بسمت ایدئولوژی و تفکر دینی ملت ایران معطوف می شود که طی 34 سال به مقتدرترین، سفاک ترین و قلدرترین حکومت های جهان در طول تاریخ  نه گفته و با همان اقتدار سد پولادین در مقابل تهاجم های آنان ایجاد کرده و همچنان با سکانداری رهبری خود در مقابل 5 قدرت هسته ای جهان قدرت چانه زنی ایجاد کرده و دکترین هسته ای آنان را به چالش کشیده و برای خود جزیره امن ایجاد نموده است.

اما مهمتر از آن اینکه قادر شده است قدرتهای منطقه ای و جهانی هسته ای که با حمایت های بین المللی به هیچ صراطی مستقیم نیستند و عمدا در قلب جهان اسلام ایجاد شده اند تا همیشه سایه شوم تهدید غرب را بر سر مسلمین داشته باشند و بی حد و حصر مجهز به سلاح هسته ای شده اند نیز با دیپلماسی خود به انزوا بکشاند.

تا جایی که رئیس حکومت جعلی صهیونیستی که زمانی با یک تشر قدرتهای برتر جهان را به کرنش وا می داشت در یک مصاحبه با BBC فارسی در مقابل چشم جهانیان چنان عنان از کف داده است که زبان به فحاشی و هتاکی باز کرده و دولت تاریخی و ملت بزرگ با تاریخ و تمدن  ایران را جعلی خطاب می کند!

اگر این اقتدار نیست پس نام آن چیست؟

آیا این با سلاح هسته ای بدست آمده است یا با نیروی لایزال الهی و با مکتب روشنگر اسلام و با مذهب ولایتمدار تشیع علوی؟

آیا یک نمونه از چنین مقاومتی در جهان مشاهده شده که ما دومی را نام ببریم؟

بی شک گفتمان جمهوری اسلامی گفتمان بحق است  و جهان دیر یا زود مجبور به تمکین به این گفتمان است و جهان گفتمان زور و قدرت را بر نمی تابد و این نیست مگر با چنگ زدن به ریسمان الهی که یک سر آن ریشه در مکتب رهایی بخش اسلام، قرآن و دست با کفایت ولایت فقیه و سر دیگر آن با حمایت های بی دریق ملت بزرگ ایران دارد که چنین موفقیت هایی را منجر شده است.

همچنین جهان در صورتی که می خواهد روز روشن به خود ببیند و تیرگی ها را بزداید چاره ای ندارد که به این ریسمان (حب الله متین) چنگ زند.

بلکه همانگونه که در طی 34 سال یک نهال نو پا در مقابل طوفانهای بین المللی و جهانی مقاومت کرد و نشان داد که در مقابل واقعیت های جهان یک حقیقت است که همچنان ماندگار است و حقیقت انقلاب بر واقعیت جهان غلبه کرده است.

امروز چانه زنی ایران در مقابل 1+5 چانه زنی حقیقت در مقابل واقعیت!!!

یقینا و بی شک این حقیقت در مقابل واقعیت جهان پیروز خواهد شد انشاالله 

“وَ نُریدُ أن نَمُنَّ عَلیَ الذّینَ اسْتُضعِفوا فی الاَرضِ وَ نَجعَلهُم أئِمّه و نجعلهم وارثین”

 نویسنده: محک

ارسال نظر