چراغعلی عمارت استانداری را به مردم گرگان ترجیح داد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 525 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:09 ب.ظ، شنبه، 21 دی، سال 1392 نظرات ۲ نظر

شنیده ها حاکیست که عبدالرضا چراغعلی عضو شورای شهر گرگان در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها گفته ، امروز از شورای شهر استعفا داده تا به عمارت استانداری گلستان بروم.

thumb271-98f094b6893f3074c5a3912d07520aa7به گزارش خبرنگار رادکانا، عبدالرضا چراغعلی در خصوص تصمیم‎گیری‎اش درباره ادامه فعالیت در شورای اسلامی شهر گرگان یا استانداری گلستان گفت: امروز از شورای اسلامی شهر گرگان استعفا می‎دهم.

وی ادامه داد: ادامه فعالیت و خدمت برای مردم را در اداره کل امور شوراهای شهر و روستا در استانداری گلستان در جایگاه مدیرکل خواهم داشت.

عبدالرضا چراغعلی که مدام دم از خدمت به مردم می زد پس از اینکه نتوانست در شورای دوره چهارم جایگاه مقبولی برای خود دست و پا کند به ناچار قصد خروج از شورا و ادامه فعالیت در استانداری گلستان دارد .

قطعا کار در استانداری وجه شغلی وی را بالا می برد اما واگذاری امورات مردم و رها کردن آرای بسیاری از مردم که با امید و آرزو وی را منتخب اول شهر گرگان کردند کاری نسنجیده و دون شان مردم به شمار می رود .

مردم وقتی به کسی اعتماد می کنند و با دادن رای بالا در انتخابات شوراها از او می خواهند از حق شان دفاع بکند ، انتظار ندارند که فرد منتخب آنها به سودای کار در استانداری و هم صحبت شدن با اشخاص مهم ، بعد از چند ماه آنها را تنها بگذارد .

متاسفانه در عالم سیاست تنها چیزی که اهمیت ندارد عمل به وعده ها و قول هایی است که برخی مسئولین زمان رای گرفتن به مردم می دهند اما وقتی سوار کار شدند مردم و انتظارات آنها بی معنی می شود .

مهندس جان فراموش نکن مقصد نهایی ما ، ” توسعه پایدار گرگان ” بود .

مهدوی جغتایی می گوید:

از کی تا حالا شما شان و ذیل شان مردم رو تشخیص میدین؟؟؟؟ شما بیشتر تخریب و چوب لای چرخ مردم گذاشتن رو تشخیص میدین…

کریم می گوید:

جون تو راست میگی مهدوی جغتایی؟

حتما تو هم جیره خوار این دسته از افراد هستی که داری میسوزیا

مواظب باش بخاطر افرادی که بفکر مردم نیستن نسوزی بخاطر منفعتت

یعنی رادکانا میاد مشکلات و معضلات پیش روی مردم و غفلت تمام نشدی مسئولین و مشکلات ایجاد شده از سوی مسئولین و رانت خواری ها و جیره خواری های برخی افراد سودجوی جامعه و… را مطرح می کند و سعی بر رساندن صدای مردم مظلوم به گوش مسئولین را دارد، مشغول چوب لا چرخ مردم گذاشتن هست؟

عزیز من اینی که شما عرض کردی چوب لا چرخ کردن نیست گوش دادن به درد دل مردم مظلومه که گوشی نیست حرفاشونو بشنوه…

من همیشه منتظر اخبارهای جنجالی رادکانا هستم که هر روز میاد یه مشکل از مردم و مطرح میکنه

مردم کردکوی به حضور همچین سایتی افتخار می کنند.

ارسال نظر