چرا آسفالت چند متری مسیر دانشکده امام علی(ع) سالهاست انجام نمی شود؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 875 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:22 ب.ظ، شنبه، 20 مهر، سال 1392 نظرات ۵ نظر

از آنجایی که رسانه ها زبان گویای مردم و پل ارتباط بین آنها و مسئولین هستند، پیرو تماس تعدادی از دانشجویان دانشکده فنی امام علی(ع) بر آن شدیم تا راجع به آسفالت مسیر دانشکده اطلاع رسانی نماییم.

IMG_0006به گزارش خبرنگار رادکانا، از آنجایی که رسانه ها زبان گویای مردم و پل ارتباط بین آنها و مسئولین هستند، پیرو تماس تعدادی از دانشجویان دانشکده فنی امام علی(ع) بر آن شدیم تا راجع به آسفالت مسیر دانشکده اطلاع رسانی نماییم.

دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی یکی از ظرفیتهای هر منطقه می باشند که توجه به همه جوانب و قابلیت های آن در کنار اهمیت جایگاه علمی می تواند زمینه بسیاری از مسائل از جمله رونق اقتصادی و غیره را به همراه داشته باشد ولیکن در مقابل آن هم عدم توجه به این ظرفیت ها اثر عکس خواهد داشت.

مشکل آسفالت مسیر کوتاه از خیابان اصلی تا درب دانشکده امام علی (ع) شاید در وهله اول از اهمیت چشمگیری برخوردار نباشد ولی این دانشجویان هستند که باید بگویند در روز آفتابی از گرد و غبار و در روز بارانی از گل و لای چگونه این مسیر را طی می کنند.

چند تن از دانشجویان اظهار داشتند که دانشجویان ترم بالا و دیگران گفته اند که مشکلیست که سالها وجود دارد و شاید هزینه آنچنانی هم ندارد، چرا انجام نمی شود! حلقه مفقوده ای است که باید پیدا شود!

گرچه این دانشجویان عزیز این را هم بیان کردند که مسئولین دانشکده بارها نامه نگاری کردند که انجام شود ولی نمی دانند مشکل از کجا و چه کسی است؟
شاید اینگونه متصور شود این مشکل حادی نباشد ولی باید تمام جوانب آن را در نظر گرفت که این یک مطالبه صنفی، دانشجویی می تواند تلقی شود که خدایی ناکرده زمینه ساز مشکلات بعدی خواهد شد.

لذا ضمن در نظر گرفتن تلاش مسئولین محترم، از همه آنها می خواهیم این خواسته به حق دانشجویان، این قشر فرهیخته را جامه عمل بپوشانند چرا که در این فصل و زمستان بیشتر ملموس می باشد.

آری چرا آسفالت چند متری مسیر دانشکده امام علی(ع) سالهاست انجام نمی شود؟ سوال اکثر دانشجویان در صورتی باید بگوییم سوال تمامی دانشجویان دانشکده امام علی (ع) کردکوی می باشد که چرا این مسیراین مسیر آسفالت نمی شود…

دانشجوی خوابگاهی می گوید:

سلام از شما تشکر می کنیم که به فکر ما بودین ما که صدامون به جایی نمیرسه تا می آییم حرفی بزنیم تهدید به کمیته انضباطی و اخراج می کنن.
این دانشکده شهرتون1000و اندی دانشجو داره هر روز رفت و آمد می کنن، ما هم حدود200نفر در خوابگاهیم که شبانروز باید این مسیر را طی کنیم، چرا ؟ مگه چقدر خرج داره؟ مسئولین ذیربط کجان؟ من خانواده ام موقع ثبت نام همرام اومدن خجالت می کشیدم از وضعیت این مسیر و بماند که دانشکده و خوابگاهمون چه خبره.
اگه مسئولین نمیخوان یا نمی تونن دنبال خیر باشید بیاد این حداقل مشکل مارو حل کنه.
واقعاً از تون ممنونم بالاخره یکی پیداشد درد دل ما رو رسانه ای کنه.

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=9337

فارغ التحصل دانشکده امام علی کردکوی می گوید:

سلام
من چندسال پیش این دانشکده که البته اون موقع آموزشکده بود فارغ التحصیل شدم.
ما اون موقع با بدبختی اون مسیرو تحمل کردیم.
واقعاً هنوز هم اونجوریه؟!!!!!!!!!!!! بخدا حیفه چنین موقعیت که به خاطر چند متر آسفالت. البته اینو هم بگم خوابگاهش که دیگه…
امیدوارم وضعیت خوابگاه بهتر شده باشه.
ایشاالله با یه عزم ملی منطقه ای بتونید ایجاد کنید مشکلاتتونو حل بشه.
دانشجویان حال! امیدوار باشید!

غلامرضا عرفانیان می گوید:

بسم رب الشهداء و الصدیقین
از زحمات شما متشکرم فقط قبل از کلمه دانشجویان کلمه بچه ها هم مرقوم شده بودم که شما حذف کردید ، مقصودم بیان وجود رابطه صمیمی بین بنده ومسئولین با دانشجویان بود . لذا پیشنهاد می کنم در انتقال ، عین کلمات ثبت گردد ودر صورت ضرورت تغییر یا اصلاح بصورت تلفنی با گوینده یا نویسنده اصلی متن هماهنگ گردد. ضمنا” ارائه شماره تلفن همراه بنده جهت دریافت پیام یا انتقاد وپیشنهاد همه عزیزان دانشجو از سوی مدیریت محترم سایت بلامانع است (09111772019). والسلام

ارسال نظر