چرا آسفالت چند متری مسیر دانشکده امام علی (ع) کردکوی سالهاست انجام نمی شود؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 594 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:29 ب.ظ، شنبه، 20 دی، سال 1393 نظرات ۵ نظر

از آنجایی که رسانه ها زبان گویای مردم و پل ارتباط بین آنها و مسئولین هستند، پیرو تماس تعدادی از دانشجویان دانشکده فنی امام علی(ع) بر آن شدیم تا راجع به آسفالت مسیر دانشکده اطلاع رسانی نماییم.

IMG_00061به گزارش خبرنگار رادکانا، از آنجایی که رسانه ها زبان گویای مردم و پل ارتباط بین آنها و مسئولین هستند، پیرو تماس تعدادی از دانشجویان دانشکده فنی امام علی(ع) بر آن شدیم تا راجع به آسفالت مسیر دانشکده اطلاع رسانی نماییم.

دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی یکی از ظرفیتهای هر منطقه می باشند که توجه به همه جوانب و قابلیت های آن در کنار اهمیت جایگاه علمی می تواند زمینه بسیاری از مسائل از جمله رونق اقتصادی و غیره را به همراه داشته باشد ولیکن در مقابل آن هم عدم توجه به این ظرفیت ها اثر عکس خواهد داشت.

مشکل آسفالت مسیر کوتاه از خیابان اصلی تا درب دانشکده امام علی (ع) شاید در وهله اول از اهمیت چشمگیری برخوردار نباشد ولی این دانشجویان هستند که باید بگویند در روز آفتابی از گرد و غبار و در روز بارانی از گل و لای چگونه این مسیر را طی می کنند.

چند تن از دانشجویان اظهار داشتند که دانشجویان ترم بالا و دیگران گفته اند که مشکلیست که سالها وجود دارد و شاید هزینه آنچنانی هم ندارد، چرا انجام نمی شود! حلقه مفقوده ای است که باید پیدا شود!

گرچه این دانشجویان عزیز این را هم بیان کردند که مسئولین دانشکده بارها نامه نگاری کردند که انجام شود ولی نمی دانند مشکل از کجا و چه کسی است؟

شاید اینگونه متصور شود این مشکل حادی نباشد ولی باید تمام جوانب آن را در نظر گرفت که این یک مطالبه صنفی، دانشجویی می تواند تلقی شود که خدایی ناکرده زمینه ساز مشکلات بعدی خواهد شد.

لذا ضمن در نظر گرفتن تلاش مسئولین محترم، از همه آنها می خواهیم این خواسته به حق دانشجویان، این قشر فرهیخته را جامه عمل بپوشانند چرا که در این فصل و زمستان بیشتر ملموس می باشد.

آری چرا آسفالت چند متری مسیر دانشکده امام علی(ع) سالهاست انجام نمی شود؟ سوال اکثر دانشجویان در صورتی باید بگوییم سوال تمامی دانشجویان دانشکده امام علی (ع) کردکوی می باشد که چرا این مسیراین مسیر آسفالت نمی شود…

این یادداشتی است که در تاریخ 20 مهرماه سال 92 در خصوص مشکل آسفالت دانشکده فنی و حرفه ای امام علی (ع) شهرستان کردکوی از سوی پایگاه خبری تحلیلی رادکانا منتشر و در دیگر رسانه های خبری استان نیز منتشر شده بود.

خبر مذکور دوباره بازخوانی شده تا به آن دسته از مسئولینی که از زیر بار خواسته های دانشجویی شانه خالی می کنند بفهمانیم این مشکلی که شاید به چشم آنان کوچک نمایان می شود همچنان بر قوت خود باقیست و دانشجویان این دانشکده طی این سالها همچنان با آن دست و پنجه نرم می کنند.

دانشکده ای که از سراسر ایران دانشجو می پذیرد دانشجویانش باید بخاطر چند متر آسفالت رنج بکشند و برای رفع آن باید به همه کس التماس کنند.

باید یادآور شویم دکتر غلامرضا عرفانیان ریاست دانشکده فنی و حرفه ای امام علی (ع) پسران کردکوی پس از انتشار این یادداشت در پایگاه خبری رادکانا جوابیه ای “” جوابیه رئیس دانشکده امام علی (ع) کردکوی پیرامون انتقاد رادکانا از مسیر آسفالت نشده این واحد دانشگاهی“” را برایمان ارسال نمودند که رفع مشکل آسفالت و دیگر نواقص و کاستی های این دانشکده از خواسته های خود دکتر عرفانیان هم می باشد که با کوتاهی های دیگر مسئولین همراه بوده است.

امروز پس از تماس های مکرر دانشجویان این دانشکده بر خود لازم دانستیم تا پیگیر رفع این مشکلات دانشجویی شویم.

آسفالت فقط یکی از مشکلات این دانشکده است که فعلا پیگیر رفع آن می شویم تا بتوانیم این مهم را به سرانجام برسانیم.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا ان شاا… در روزهای آتی گزارشی از درددل دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای امام علی (ع) کردکوی تهیه و منتشر خواهد کرد.

انتهای پیام/

reza kia می گوید:

شما چه انتظاری دارید این که دانشگاه امام علی است .شهرداری حتی به خودش زحمت نداده که جاده امام زاده علی را اسفالت کند .
تا شهر دار جدید نیاید از این خبرا نیست.

دلسوز می گوید:

خب دانشگاه این همه درآمد داره خودش اقدام کنه یا کمک کنه که کار راه بیفته
بعضی چیزا واقعا نوبرشه بخدا
یارو میخواد امکانات بره تو حلقش . خب خودتم قدم بردار مردم مومن

reza kia می گوید:

اقای دلسوز که احتمالا از اعضای شورا هستی .
پس اگه اینجوری به مردم دیگه شهرداری نمی خوان .
مردم می رن به جای شهر داری صندوق قرض الحسنه باز میکنن که این مشکلات هم نداره .مردم که دارم بابت این موضوع پول میدن چرا شهرداری اقدام نکنه
پس اگه این جوری باشه شهرداری چیکار کنه .
اقای شورا به خودتون ضحمت بدین که مردم هم از شما گله ننکن

دلسوز می گوید:

من غلط بکنم عضو شورا بشم … خخخخخخخخخخخخخ
با این مردم فهیم و با شخصیت آدما باید کلاه خودشون محکم بگیرن باد نبره
والا به خدا … حیف آزادی و زندگی شخصی نیست؟؟؟!!!!!!1

reza kia می گوید:

حالا از ما گفتن
منم یه همشهری هستم که تا جایی که به مربوط باشه دخالت میکنم و نظر خودمو میدم.

ارسال نظر