چرا آمریکا تمایل به مذاکره مستقیم با ایران دارد!؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 695 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:21 ق.ظ، پنج شنبه، 4 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

خبرگزاری رادکانا: چندیست که خبرگزاری ها با نشان دادن کلمه جلاله لا اله الا الله برروی انگشتر اوباما و یا مناظرات میت رامنی رقیب اوباما که بشکل تلویحی از قول روزنامه گاردین یا رویترز در جو رسانه ای چوب انداخته اند که آمریکا علاقمند مذاکره مستقیم با ایران می باشد و هر روز دامنه وسیعتری می یابد.

دراینجا طرح سوالاتی در ذهن اهمیت می یابد:

آیا این موضوع یک حیله تبلیغاتی در جهت جذب رأی مردم در آمریکاست و مظلوم نمایی دولت آمریکا برای مردمی است که گوش به رسانه های آمریکا داده اند؟

یا کار ریاست جمهورهای آمریکا به جایی رسیده است که در جریان انتخابات می خواهند با دست دراز کردن به سمت جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت بوجود آمده در جریان والستریت 99%بهره بگیرند و با کم رنگ کردن این جریان بزرگ به تقویت جبهه حاکم و صهیونیستها و لابی هایشان بپردازند؟

آیا دموکراسی غربی به چالش افتاده است که برای پذیرش آن می خواهند با رابطه با ایران به آن مشروعیت ببخشند؟

درآمریکا چه خبر است؟ حقیقت چیست؟ظاهرا چیزی مقفول است و حقیقت بر ملت ما روشن نیست.

آیا تاریخ مصرف رسانه ها در آمریکا به پایان رسیده است و مردم آمریکا خواهان یک فضای حقیقی هستند و از فضای مجازی و ساختگی رسانه ها بیزارند که بالاترین مقام اجرایی آمریکا با رسانه های با نفوذ امروز از مذاکره مستقیم سخن می گویند ؟

چرا پیش شرط قائل نمی شوند و اصولا چرا از مذاکره مستقیم سخن می گویند؟

چون مذاکره مستقیم نیاز به دیپلماسی قوی و ارتباط نزدیک را می طلبد اساسا چنین ادبیاتی شک برانگیز نیست؟

و دهها سوال دیگر که ذهن هر شخصی را در این خصوص تحریک می کند.

باید در مورد این مطلب بیندیشیم که هر قدرتی روزی به افول خود نزدیک می شود و به اصطلاح هرشمعی روزی خاموش می شود و قدرت قدرتمندان و مستکبرین باید به انتها برسد و امروز شروع بر افول قدرتی است که قوای اجرایی این کشورها به خبط بزرگ دست زده اند و این خبط بزرک همانا دست دراز کردن بسوی ماست، ما که معتقدیم ما آمریکا را زیر پا می گذاریم .

مسلما دشمنان اسلام، احمق ها هستند چرا که اسلام را و صد البته ولایت فقیه را بواقع نشناخته اند!؟

ما دیروز با همه کاستی ها در حالیکه سر را به خدا سپرده بودیم و قبضه سلاح مان را محکم می فشردیم و قدم های خود را استوار کرده بودیم و انتهای لشگر دشمن را نگاه می کردیم بدون حراس از تاکتیک های دشمن  حیسیت آمریکا را در عراق به باد دادیم و از شیطان بزرگ یک بازنده ساختیم .

ما اگر امروز رجز می خوانیم بواسطه تقوی کسانی است که جانانه در مقابل دشمن ایستادگی کردند تا در دفاع مقدس یک وجب از خاکمان در دست دشمن نماند، ما درحماسه سازندگی کشور، حماسه علمی، دفع فتنه و  تحریم ها روی  نامردان را کم کردیم .

وامروز نیز چون شیر می غریم و گوش به فرمان ولایتیم، با وجود این باید گفت: چرا دشمن (آمریکا) تمایل به مذاکره مستقیم با ایران دارد!

 این چرا! جواب پرسشی است که دشمنان ما از احمق ها هستند!

 نویسنده رادکانا: محک

ارسال نظر