چرا خادمین حرمین شریفین (عربستان سعودی) برعلیه توهین به پیامبرمکرم (ص) سکوت کرده اند!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 685 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:00 ق.ظ، سه شنبه، 28 شهریور، سال 1391 نظرات بدون نظر

(۱) اندیشه های مخرب و بدعت گذار وهابی براساس اعتقادات موجود در فقه حنبلی در قرن چهارم پایه گذاری شد که با حلول تعاریف سلفی در قرن هشتم احیا گردید و در قرن دوازدهم سازمان یافت و در قرن چهاردهم هجری این مکتب به عنوان کا لای سیاسی ازنقطه ای به نقطه دیگر صادر می گردید. تاریخچه و جریان شناسی این گروه نشان از توطئه هایی دارد که دولتهای استعمارگر بر علیه مسلمین طراحی کرده اند تا با ایجاد انشقاق و تفرقه بین امت اسلامی و تزریق ادبیات زور و بدون پشتوانه عقلی در اعتقادات اسلامی، راه را برای حاکمیت خویش بر جهان اسلام باز نموده و تئوری تفرقه بیانداز و حکومت کن را در جهان اسلام عملی کنند.

بیش از سیصد سال است که جامعه بزرگ اسلامی از پدیده ای به نام وهابیت رنج می برد که پیامدهای جبران ناپذیر و زیان بار این گروه سالهاست که جهان اسلام را مورد تهدید قرار داده است.

محققان تاریخ وهابیت (1) ثابت کرده اند که این فرقه در اصل به دستور مستقیم وزارت بریتانیا ایجاد شد، به عنوان مثال کتابهایی چون “پایه های استعمار” از خیری حماد و تاریخ نجد” از سنت جان ویلبی یا و “خاطرات حاییم وایزمن” اولین نخست وزیر رژیم صهیونیستی و نیز “خاطرات مستر همفر” و …، پرده از این راز برداشته و نقش جاسوسان وزارت مستعمرات انگلیس را در شکل گیری و تثبیت این فرقه ،حکایت می کند.

 با شناختی که همفراز محمد ابن عبدالوهاب بدست آورده بود ،از وی به عنوان ابزاری برای توطئه چینی علیه اسلام بهره جست و در مدت تماس و همنشینی با عبد الوهاب عقاید واندیشه های دینی او را تشکیک نمود و تفکری خودساخته را به وی القاء نمود.

نگاهی به تاریخ معاصر ایران نشان می دهد که نفوذ وزیر مختار انگلیس( در هند) و پلیس جنوب  درخوزستان ایران در اواخر دوره قاجاریه باانتخاب یک زرتشتی مهاجر ایرانی به هند بنام شاپور رپورتر (ماسون) جهت انتخاب رضاخان برای حکومت بر ایران ونهایتازمینه چینی برای ایجاد فرقه صهیونیستی بهائیت درجهت فرقه سازی ودین زدایی علاوه برعمق دشمنی آنان بااسلام ، نشان دهنده افکار شیطانی و شوم آنان نسبت به جهان اسلام  و پیامبر نورانی آن حضرت محمد( ص)است.

این نگاه رامی توان با تشکیل جمهوریت آتا ترک در ترکیه بعنوان مرکز خلفای عثمانی سنی،پادشاهی رضا خانی در ایران شیعی،ایجاد فرقه صهیونیستی بهائیت در ایران وایجاد حکومت انگلیسی وهابیت در حرمین شریفین تحلیل کرد وبه اصطلاح جنگ مذهب برعلیه مذهب در جهت براندازی ادیان از اعمال شیطانی انگلیسی ها دانست ،همان کاری که به شکل دیگرامروز در سوریه ودیگر کشورهای اسلامی توسط عمال استعمار فعال می باشد .

امروز حدث این موضوع پیرامون چرایی عدم عکس العمل حکومت وهابی عربستان در خصوص توهین به مقدس ترین شخصیت جهان اسلام برهمگان عیان تر می شود همانگونه که در ایران به توپ بستن حرم شریف امام رضا (ع)در زمان رضاخان یا همان(قائله مسجد گوهرشاد در جریان کشف حجاب ) نشان دهنده تفکر انگلیسی و ضد دینی رضا خان واربابان پشت پرده آن می باشد.

همسویی با صهیونیست ها توسط رضا خان و همسویی با صهیونیست ها توسط دولت  ترکیه و حاکمان وهابی عربستان رامی توان در یک کاسه قراردادوباید برقربت ائمه طاهرین وپیامبر مکرم اسلام (ص)گریست. کسانیکه نان از قبل این حریم امن الهی می خورند، چگونه آب در آسیاب دشمن می ریزند و حتی عاجز از، دفاع لفظی خاندان مکرم پیامبر (ص) بواسطه وابستگی شان می باشند.                                             

نویسنده رادکانا: محک

ارسال نظر