چمتای بالاجاده برگزیده نشریات روستایی استان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 724 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:06 ب.ظ، سه شنبه، 28 مرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

نشریه چمتای روستای بالاجاده که تا بهار ۹۳ چهار شماره از آن به چاپ رسیده است و با وجود توزیع درون روستایی خود بازخورد های استانی داشته، به عنوان برگزیده نشریات روستایی استان در مراسم تجلیل از فعالان عرصه مطبوعات و رسانه در گلستان که توسط موسسه فرهنگی میرداماد برگزار شد مورد تقدیر قرار گرفت.

00به گزارش خبرنگار رادکانا؛ نشریه چمتای روستای بالاجاده که تا بهار 93 چهار شماره از آن به چاپ رسیده است و با وجود توزیع درون روستایی خود بازخورد های استانی داشته، به عنوان برگزیده نشریات روستایی استان در مراسم تجلیل از فعالان عرصه مطبوعات و رسانه در گلستان که توسط موسسه فرهنگی میرداماد برگزار شد مورد تقدیر قرار گرفت.

چمتا در زبان محلی به معنای کوله پشتی است.

 

این نشریه کار خود را از فروردین 91 آغاز کرد و با چاپ مطالب اجتماعی و فرهنگی و مذهبی خاص خود و به دور از فضاها و گرایشات سیاسی توجه مخاطبین زیادی را به خود جلب کرده است.

میلاد مهدیانی، مدیر مسئول، امیر مسعود رایجی، سردبیر، طاهره مهدیانی، نویسنده و ویراستار، میثم پوراقدم، نویسنده بخش علمی و سید محمود بنی هاشمی،گرافیست این نشریه موفق روستایی هستند.

محمد زمانی، شعیب باقری، اسماعیل فائزی و حشمت کاتبی از دیگر اعضای چمتا می باشند.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا؛ این موفقیت را به ایشان تبریک گفته و از خداوند منان استمرار موفقیت و خدمت به خلق را مسئلت دارد.

0

0092f92-t

ارسال نظر