چنان کنیم تا شهری مسافرخیز باشیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 805 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:40 ق.ظ، جمعه، 25 اسفند، سال 1391 نظرات ۲ نظر

برای جامعه آینده یک اصل مشخص وجود دارد و آن تغییر و دگرگونی مستمر آن است، لذا جامعه را نمی توان به سان یک « برکه آب راکد» تصور کرد، بلکه جامعه به سان یک « رود » خروشان است که « دوبار » نمی توان در آن « گام » گذاشت. جامعه شهری مشابه ارگانیسم زنده است که دائم در حال تغییر و تحول می باشد و همواره نیازمند مراقبت، کنترل و نظارت دقیق است. برنامه ریزی و آینده نگری ، امروز ابزاری در دست صاحبان فکر و اندیشه و مسئولین شهری می باشد و باید طوری تنظیم شود تا از سلسله شهرهای مهم کشور باشیم.

fghfjgبه گزارش خبرنگار رادکانا، چندسالی است که با مشاهده فضاهای سبز شهری و برخی اقدامات شهرداری در زیبا سازی شهری حس خوبی به شهروندان دست می دهد ولی با این همه در صورتی که توجه بیشتری به برخی موارد از طرف بازرسان و دست اندر کاران شهرداری  صورت پذیرد شایسته است خصوصا با فرارسیدن عید نوروز و سفرهای کشوری و استانی که شهر ما مورد ارزیابی مسافران نوروزی هم قرار می گیرد توجه به برخی موارد در زیبایی و توجه شهرداری به امور را زیر سوال می برد.

خصوصا در حاشیه شهر و پارک جنگلی که در چنین مواقعی بیشتر به چشم می آید و گاهی اوقات با دیدن این کاستی ها حس ناخوش آیندی به انسان دست می دهد، توصیه می گردد شهردار محترم و دست اندر کاران چنین مواردی را نیز مورد امعان نظر خود قراردهند.

عقیلی می گوید:

سلام.کاش به هزینه های بدون توجیه مثل اون سازه ناتراشیده نخراشیده جلو مسجد اما م خمینی ره نیز نگاهی می انداختید 40 میلیون تومان هزینه بی خود وخراب کردن منظر مسجد .همه برای هیچ . یا همین برج رادکان که به قول دوستی یک بوق را بر روی یک قوطی شیر خشک نستله قرار داده اند واسمش رو گذاشتن برج رادکان و مایه خجالت درست کردن .نمیدونم اونو چقد خرج کردن حتما بیشتر از50 میلیون

كردكويي می گوید:

تاافراد باذوق و خوش سلیقه اشنا با شهرسازی زیباسازی محیط در شهر داری استخدام نشوند همین اش است همین کاسه .

ارسال نظر