چهار شکارچی غیرمجاز گراز در کردکوی دستگیر شدند/ بازداشت یک شکارچی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 238 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:34 ب.ظ، پنج شنبه، 4 آذر، سال 1395 نظرات بدون نظر

مسئول روابط عمومی محیط زیست گلستان از دستگیری شکارچیان غیرمجاز در دو روز اخیر در این استان خبر داد.

2284602به گزارش سرویس حوادث رادکانا،احمد دباغیان در گفتگو با خبرنگاران درباره دستگیری شکارچیان متخلف در گلستان اظهار کرد: بعدازظهر امروز (پنجشنبه) ماموران گشت کنترل محیط زیست در شهرستان کردکوی در غرب استان سه شکارچی متخلف را که یک راس گراز شکار کرده بودند و اسلحه به همراه داشتند، دستگیر کردند.

به گفته دباغیان، در این عملیات سه قبضه اسلحه و حدود سه کیلو گوشت گراز کشف و ضبط شد که یکی از اسلحه های ضبط شده قاچاق بوده است.

وی خاطرنشان کرد: صبح برفی امروز نیز در یکی از مناطق حاشیه شهر گرگان سه اسلحه ساچمه زنی کشف شد که یکی از اسلحه ها قاچاق بوده است.

وی ادامه داد: عصر روز گذشته نیز در جاده مینودشت به آزادشهر ۶ قبضه تفنگ بادی ضبط شد و صبح دیروز نیز در پارک ملی گلستان در یک عملیات تعقیب و گریز یکی از شکارچیانی که گراز شکار کرده بود، به دام افتاد و با دستور مقام قضایی بازداشت شد.

مسئول روابط عمومی محیط زیست گلستان اظهار کرد: به علت بارش برف در ارتفاعات گلستان هم استانی های فهیم گلستانی در صورت مشاهده شکارچیان غیرمجاز مراتب را به ادارات حفاظت محیط ‌زیست در شهرستان ها و یا تلفن گویای شبانه ‌روزی ۱۵۴۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر