چهره پرفروغ رسول خدا خاموش شدنی نیست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 725 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:30 ق.ظ، جمعه، 24 شهریور، سال 1391 نظرات بدون نظر

به گزارش رادکانا به نقل از گلستان ما، در این بیانیه آمده است، بار دیگر ایادی استکبار و صهیونیزم جهانی و فیلم سازان روباه صفتشان، چهره از نفاق گشوده و با توهین نسبت به شخصیت نورانی پیامبر اسلام ، باعث آشکار شدن هر چه بیشتر مظلومیت پیامبر(صل الله علیه و آله) شدند. در این بیانیه […]

به گزارش رادکانا به نقل از گلستان ما، در این بیانیه آمده است، بار دیگر ایادی استکبار و صهیونیزم جهانی و فیلم سازان روباه صفتشان، چهره از نفاق گشوده و با توهین نسبت به شخصیت نورانی پیامبر اسلام ، باعث آشکار شدن هر چه بیشتر مظلومیت پیامبر(صل الله علیه و آله) شدند.
در این بیانیه تصریح شده است: امروز به این معاندان و جاهلان اعلام می داریم که سئوال ما این است که مگر رسول گرامی اسلام چه فرموده است که برای آنها تحمل کردنش سخت است؟ مگر غیر از این است که حضرت محمد(ص) فرامین الهی را برای رستگاری مردم به آنان ابلاغ کرده است. “آری این اسلام عزیز است که با پیام رهائی بخش و ظلم ستیز خود و با برانگیختن روح کرامت و عزت در انسانها و ملتها، مستکبران را به وحشت انداخته و آتش کینه‌ ملتهای مسلمان را در دل آنان مشتعل ساخته است و حرکات آنان را دیوانه وار کرده است.”

مدیریت حوزه علمیه استان گلستان توهین به شخص رسول گرامی اسلام(ص) را که باعث آزرده شدن قلب امام زمان(علیه السلام)، مسلمانان جهان و حوزه های علمیه گردیده، محکوم نموده و هرگونه اهانت به ساحت مقدس پیامبر(ص) را “خط قرمز مسلمانان” دانسته و شدیدا با آن مقابله خواهد کرد.

در ادامه تاکید شده است: ما منتظر روزی خواهیم ماند که وعده الهی محقق شده و ریشه کفر و شرک و نفاق و ظلم و دروغها و تهمتها به دستان پر خیر و برکت مهدی موعود(عجل الله تعالی فرجه الشریف) برچیده شود .

ارسال نظر