چه کسانی در انتظار شنیدن صدایی تازه از درون ایران برای تغییر نظام هستند؟!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 389 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:58 ق.ظ، سه شنبه، 31 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

انتخابات آینده بی شک تقابل بین دو گروه اصول گرایان و حامیان پیدا و پنهان مهره های سوخته فتنه یا احزابی است که اتفاقا این بار به ظاهر متعهد و در دلها متفرقند، اما کار دوستان ولایت نیز آسان نیست.

1787_644قدرت انکبوتی سلطه پازلهای پیدا و پنهان دارد که همچون دمل چرکین در زمان  سرطانی شدن سر باز می کند و درد ایجاد می کند.

بیننده باید عاقل باشد و ارتباط ها را ببیند و بیندیشد، صداها را بشنود و ریتم آهنگ آن را  دنبال کند. در این میدان جای اشتباه نیست جهان سلطه،  گاو شیری می خواهد تا هر زمان  که خواست آن را بدوشد.

یک روز با صدای گفتگوی تمدن ها یک روز با صدای مکتب ایرانی در این میان خاتمی و موسوی، مشایی و یا امروز هم…! مهره هایی بی رونق اند که بنا به مصلت جا بجا می شوند.

بهوش، جهان سلطه تورش پهن و می چرخد شاید خرگوش از ترس جان بگریزد تا پایش در تورش گیر کند و گیرکردن پا همان و مرگ همان، آغوش استعمار و استبداد برای کشور ما جز بچه های حرامزاده که حیثیت این ملک را به باد داده اند ارمغانی نداشته است.

تولد رضا خان از دامان مشروطه، تولد استبداد پهلوی دوم بعد از 28 مرداد 32… ناگفته پیداست باید دنبال آغوشی بود که نتیجه اش 15 خرداد 42 است و بی شک دامن یوسف زهرا پیرو مکتب ولایت حسینی وعلوی علمدار شهیدان گلگون کفن سید علمدار خامنه ای عزیز برهمگان باز است.

جهان سلطه از شیطان نمی ترسد زیرا خود شیطانی شده که دست شیطان ها را از پشت بسته است، نگاهی به میانمار سوزاندن مسلمان به جرم مسلمانی و سوریه به دندان گرفتن قلب یک سرباز سوری توسط حیوانی بنام سرکرده یک گروه تروریستی و نمونه ها بسیار است ازصبوعیت آدم نمای متمدن مکتب های وارداتی.

اما ایران میدان دیگر است اینجا پشت پرده کار می کنند چون دستهای نامحرم را به اصطلاح  قلم می کنند، دست های پنهان با افرادی که  وجهه ای دارند و دنبال ذخارف دنیا می باشند و جاه و مقام که چشمها را پر کنند و در جبهه گیریها بند را آب می دهند.

مخلص کلام، جهان سلطه از انسانی که انسان مانده باشد می ترسد وگرنه مهره ها بسیارند و به اقتضا می رقصند و البته گوششان کوک صدای خواص است و  شاید در این میان مردم را عوام فرض کرده اند.

امروز جبهه اصول گرایی مدافع حریم ولایت و پیروی از رهبر با درایت، حکیم و فرزانه راهگشای راهی است که امام و شهدا توصیه کرده اند.

این میوه که از درخت ولایت بوی طراوت و وصل می دهد ازهزار فرسخ بویش به مشام می رسد گویی وصف بهشت است که ناسوتیان را دری از غیب به ملکوت باز کرده و صدای هدایت انسان را به جهانیان پیام می دهد.

بی شک ما ملتی آزموده ایم و آزموده نباید خطا کند. کودکانه اندیشیدن و تابع نفس شدن روش تازه کارها و تازه به دوران رسیده هاست.

اگر گروهها و افرادی می خواهند با صدای ناکوک غرب  صحنه سازی کنند و یک بار دیگر در تقابلی ناهمگون در قماری  آبروی خون را معامله کنند و خود را برای بیگانه زبح کنند ما دشنه بیگانه نخواهیم شد وآبروی ما قابل معامله نیست .

ما قماربازی نمی دانیم و در فرهنگ ما آن را حرام می دانیم ما فقط زمانی اهل ریسک می شویم که ولایت بگوید و راه را نشان دهد وقصد نداریم دولا پهنا از بیگانه بخوریم و  باز بواسطه اشتباه معدودی که دنبال جریان سازی اند  پس از 33 سال مقاومت سواری بدهیم. از جریان اصول گرایی وپیروی از خطا وراه وکلام امام و ولایت رهبری  پا پس بکشیم.

هوشیاری لازمه این میدان وعمق داشتن در فکر و اندیشه، شیوه ای است که انبیاء، اولیاء و دانایان به ما ارث داده اند و مسیر مشخص و راه هموار، هدف معلوم وهادی، قابل رویت است. جای اشتباه نیست آنجه ولایت می پسندد راه ما و له ماست وآنچه نمی پسندد ضد و علیه ماست.

این گفته فقط سخن بوش نیست که گفت: کسانی در انتظار شنیدن صدایی تازه از درون ایران برای تغییر رژیم اند بلکه کسانی هستند که هنوز کاندیدا نیامده با عکسهای آنچنانی دوره افتاده اند و بی حیایی را به عرش رسانده اند. گ

براستی این افراد بدنبال چه چیزی هستند و برای چه اینگونه پرده دری می کنند و چه چیزی مانده است که نداده اند…!

نویسنده: محک

ارسال نظر