چه می کند این فجر ۵ !؟ حملات موشکی غزه به قلب اسرائیل
تعداد بازدید تعداد بازدید: 4,204 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:36 ب.ظ، سه شنبه، 30 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

باید گفت فجر ۵ سامانه دهه ۹۰ جمهوری اسلامی است و یک سامانه قدیمی است با برد ۸۰ کیلومتر که آژیرهای تلاویو را بصدا در آورده و کنست را هم پشت رو کرد.

برد تبلیغی صهیونیست ها با تبلیغ در خصوص گنبد آهنین  که بیشتر از مزیت تبلیغی بهره برده است تا از حقیقت میدانی، مشخص کرد که صهیونیستها در زمان به چالش کشیده شدن، از واقعیات میدانی فاصله بسیاری دارند.

ابتدا پهپاد ایوب که چالش سیاسی  امنیتی بزرگی برای رژپم اشغالگر فلسطین ایجاد کرد و دروغین بودن ادعای صهیونیست ها را برملا کرد.

به نقل از سایت شنیده ها و بولتن نیوز: ظاهرا این بار نوبت سامانه موشکی فجر 5 بود که می بایست سوراخ گنده گنبد آهنین را به جهانیان نشان دهد و بر ادعای دروغین و رسانه ای صهیونیست ها صحه بگذارد که “آقا گنبد آهنین در کار نیست همه اش حرف مفته” اگر بچه های غزه برد تیرکمانشان را هم زیاد کنند تلاویو را میزند که هیچ ….سوراخ …را هم می زنه !

باید گفت فجر 5 سامانه دهه 90 جمهوری اسلامی است و یک سامانه قدیمی است با برد 80 کیلومتر که آژیرهای تلاویو را بصدا در آورده و کنست را هم پشت رو کرد.

ولی معادلات منطقه با پایمردی های سید حسن نصرالله در حمایت بی چون و چرا از مقاومت و انقلابهای منطقه ای بیداری اسلامی که موجب شد، رییس جمهور مصر با فراخوانی سفیر خود و قول سفر به غزه با تمام مخاطرات امنیتی خود نشانگر ارزشهای مقاومت مردم غزه و آسیب پذیری صهیونیست هاست.

بد نیست جملات مرد شماره یک مقاومت و سرباز حقیقی ولایت سید جلیل القدر، سید حسن نصرالله را به نقل از شفاف نیوز نقل کنیم : سید حسن نصرالله با اشاره به این که صهیونیست ها از سقوط موشک فجر متعلق به گروه های فلسطینی غافلگیر شده اند، این نوع موشک ها را تحولی بزرگ در نبرد تاریخی با صهیونیست ها دانست.

به گزارش مهر به نقل از العالم وی تاکید کرد: رهبران سیاسی در منطقه باید اختلافات خود را کنار بگذارند و برای مقابله با تجاوز رژیم صهیونیستی تلاش کنند. نبرد کنونی در غزه فقط نبرد ساکنان این منطقه نبوده بلکه نبرد همگان در منطقه است.

دراینجا باید با یاد از شهید تهرانی مقدم و سلام و صلوات بر روح بلند آن عزیز بگویم که هرچه فجر انجام داد از همت بلند آن عزیز و همه کسانی است که در جهت اعتلاء کلمه “الله” می کوشند. و در انتها باید گفت: چه  می  کند  این فجر 5 ….

نویسنده رادکانا: محک

ارسال نظر