چوب خدا “ابر طوفان سندی” صدا ندارد…+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 3,332 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:23 ق.ظ، پنج شنبه، 11 آبان، سال 1391 نظرات ۳ نظر

به گزارش رادکانا، ابرطوفان سندی که از روز دوشنبه در آمریکا آغاز شده است، کشته و زخمی زیادی را بر جای گذاشت.

شیطان بزرگ این روزها برپیکرش آب دریا شلاق می زند و “سندی” قربانی می گیرد مردم آمریکا کشته های زیادی داده اند.
این ابر طوفان که ابر قدرت را به زانو درمی آورد برای 60 میلیون آمریکایی پیامهایی دارد که بعید می دانم گوشی شنوا باشد!

مگر نه اینکه خس و خاشاک سربازان خداوند می باشند و ابرهه با سنگ گلی نابود شد و قوم نوح با آب نابود شد قوم لوط و هود و…. این طوفان حاصل اشکهایی است که از چشم مظلومان جهان قطره قطره جمع شده و امروز طوفان مهیبی شده است  که می رود تا طومار سراسر نکبت  ظالمان را درهم پیچیده و در خود فرو بلعد.

اقوام پیشتر درس نیاموختند و اینها هم بعید می دانم! کسانی که گوش به تحریف کنندگان توران داده اند و نشسته اند و بر کشته های افغانستان، عراق و بحرین، مصر، لیبی، سوریه و میانمار و… کف و سوت می زنند و با تفکر لیبرال دموکراسی می خواهند فاتحه دین را بخوانند و با ساختن “آبلیت ها” معبد شیطان بنا می کنند، مساجد را تخریب و کلیسا را تعطیل می کنند خلاصه آنچه از دست شان بر آمده و می آید از قتل و غارت، تجاوز و جنایت فروگذار ندارند و در مقابل چشم، حی توانا، و مقتدر دانا پارا فراتر نهاده بر زمین خدا فساد میکنند باید منتظر قهر الهی نیز باشند تا بار دیگر سنت های الهی را یاد آور شوند.

چگونه می شود اقیانوسی که منبع خیر و برکت برای این مردم قدر ناشناس بوده است، در آبهایش با کشتی تجارت می کنند، ماهی می گیرند و قوت لایموت می جویند و بر کرانه اش شهرها بنا نموده و بر ساحل هایش بساط عشرت گسترده، حکیم دانا را فراموش کرده و بر شیطان رجیم التجاء می جویند خشم گرفته و شهرهای آباد را با قهر خود درهم می کوبد و فرو می بلعد، رهبران شیطان پرست می خواهند به چه کسی پناه برند که مردم را اینگونه رها کرده و خود به متینگ های تبلیغاتی مشغولند.

چنانکه به گوش می رسد بر اثر خشم پروردگار ابر طوفان سندی 11هزار آمریکایی تا بحال به چادرها و پناهگاهای هلال احمر پناه برده اند از سرما و گرسنگی فغانشان بر آسمان بلند است و شاید رقبای انتخاباتی این روزها می خواهند با این شعبده بازی کودکانه در پوش بر خسارت بزرگ ابر طوفان سندی بنهند!

خبرهای جسته و گریخته که می آید یقینا فاجعه بزرگتر از ابرقدرت است! که اطلاعات عجیب و غریب در رسانه ها اعلام می شود و یا در اطلاعات رسیده از رسانه ها است که از عدد 85 کشته و یا 16 کشته و 36 کشته یاد می کنند. آیا تهدید اقیانوس بر چندین ایالت که بالغ بر 60میلیون جمعیت دارد حداقل 7 نیروگاه بزرگ بر سر راه آن است و خاموشی برای 7 میلیون آمریکایی تا بحال به بار آورده خسارتی چنین اندک برجای می گذارد؟ ناگفته پیداست که همچون قوم نوح آمریکایی های زیادی در حال غرق شدنداند که رهبرانشان مرگ مردم خود را نمی بینند، شاید اوباما در فکر این است که تا سیل “سندی” او را نبرده زودتر رأی خود را در صندوق بیندازد! و رامنی که وزیر امور خارجه آمریکا کلینگتون می گوید: “رامنی از طوفان سندی بدتر است”! لابد رغیب می خواهد از این اوضاع قاراشمیش ماهی بگیرد. بیچاره نمی داند شاید طوفان مردم و صندوق و ستاد همه را درخود ببلعد. البته دراین میان اوباما زرنگی کرد تا قبل از اینکه طوفان او را ببرد حداقل یک رأی به نفع خود در صندوق انداخته است !؟ابله….دراینجا این مطلب در ذهن خطور می کند، این بلای آسمانی که از دریا می آید چیست؟ براستی : “ابر طوفان سندی” یا چوب خدا  که صدا ندارد  … آیاجواب مناسبی نیست!؟

 

ABAN می گوید:

تو بم و بقیه جاهای ایران هم وقتی زلزله بیاد پس باید بگیم چوب خدا صدا نداره!!!!!!

majidempire می گوید:

زلزله بم ، زلزله منجیل ، سیل های هر ساله … اونا چین؟

مرضیه می گوید:

اینهمه بلایای طبیعی تو ایران که از روی نادانی و بی کفایتی خیلی هم کشته های بیشتری میده اتفاقا….. این چرندیات رو فقط یه مشت جوجه بسیجی 15، 16 ساله باور میکنن…. جمع کنین بابا

ارسال نظر