چینش مدیران در جای خود مطابق با اصل عدالت است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 515 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:27 ب.ظ، پنج شنبه، 2 آبان، سال 1392 نظرات یک نظر

استاندار گلستان گفت: شایسته‎سالاری در انتصاب و قرار گرفتن هر نیرو در جایگاه شایسته خود مطابق با اصل عدالت است.

13920802000129_PhotoA

به گزارش رادکانا،حسن صادقلو پیش از ظهر امروز در آیین جشن غدیر در مسجد جامع شهر آزادشهر اظهار داشت: عدالت از اساسی‎ترین محورهای حکومت‎داری و علی(ع) نماد بزرگ این اصل اساسی بشری است.

وی خاطرنشان کرد: عید ولادت علی (ع) عید ولایت است، چراکه این امام بزرگ، عدالت را در جامعه نهادینه کرد و در این مسیر حتی گوهر جان خویش را از دست داد.

عید ولایت علی (ع) عید عدالت است

صادقلو با اشاره به اهمیت عدالت در دیدگاه علی (ع) اضافه کرد: از دیدگاه علی (ع) مقوله عدالت چنان ارزشمند و پراهمیت است که نادیده گرفتن آن، ثبات اجتماعی را متزلزل می‎کند و اجرای آن مایه پایداری و استحکام جامعه است.

وی تصریح کرد: انسجام و حفظ وحدت اجتماعی و امنیت عمومی در گرو برخوردها و رفتارهای عادلانه است و بالعکس، تفرقه و جدایی، اختلاف گروهی و ملی و تشنجات اجتماعی، از ظلم و بی‌عدالتی برمی‎خیزد.

عدالت موجب قوام و استمرار جامعه انسانی است

استاندار دولت یازدهم در استان گلستان یادآور شد: در این دیدگاه، عدل و دادگری نه تنها باعث قوام و استمرار اجتماع انسانی است، بلکه جامعه سالم و پیشرفته‌ای را به وجود می‌آورد.

صادقلو ادامه داد: با دقت در بیانات امام نخست شیعیان و نامه‎هایی که وی به کارگزاران خویش ارسال می‌کرد، این نکته به دست می‌آید که یکی از بارزترین نشانه‌های حکومت دینی، اجرای عدالت از طرف حاکمیت بر مردم و نیز از روشن‎ترین علامت‌های جامعه دینی، اقامه عدل در روابط اجتماعی است.

مهربانی با مردم در دستور کار مدیران اجرایی قرار گیرد

وی با اشاره به مردم‎داری به عنوان مهمترین صفت مدیران در جامعه اسلامی افزود: مهمترین پشتوانه کار مدیران در پیشبرد اهداف بزرگ خود حمایت‎های مردمی و علاقه و محبتی است که مردم نسبت به آنها دارند.

به گفته صادقلو، این مهر و محبت وقتی ایجاد می‎شود که مردم احساس کنند مدیر نیز با عشق و علاقه به آنها خدمت می‎کند.

وی خاطرنشان کرد: باید در مدیریت اجرایی استان شیوه مهربانی با مردم را در دستور کار قرار دهیم.

استاندار گلستان یادآور شد: مردم ما آنقدر با شعور هستند که اگر با ادب، منطق و مهربانی با آنان سخن بگویید و حتی جواب نه به آنان بدهید، نمی‎گویند کاری نکردید، بلکه می‌گویند نشد.

صادقلو متذکر شد: این نکرد و نشد‎ها از سوی مردم هر کدام به نوبه خود با معانی متفاوت، می‎تواند بناکن یا بنان‌کن هر نظام سیاسی باشد، پس مدیران باید به ظرافت این موضوع دقت کنند.

محسن بای می گوید:

بروز هستم با دوتا موضوع
1- زندگی روستا نشینی
2- عکس های طبیعت رامیان پ

منتظر حضورت هستم بعد از چند ماه امروز آپ کردم

ارسال نظر