کاروان امید در روستای باغوکناره + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 306 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:48 ب.ظ، سه شنبه، 21 مهر، سال 1394 نظرات بدون نظر

هشتمین دیدار مردم و مسوولان در دولت یازدهم ، در روستای باغوکناره از توابع بخش مرکزی شهرستان بندرگز برگزار شد.

???????????????????????????????به گزارش رادکانا، هشتمین دیدار مردم و مسوولان شهرستان بندرگز در روستای باغوکناره با هدف حل مشکلات این روستا برگزار گردید.

فرماندار شهرستان بندرگز در این دیدارگفت : خدا را شاکریم این توفیق نصیب ما شد که در جمع گرم و صمیمی مردم شریف و عزیز روستای باغو کناره باشیم.

علی اصغر میرزایی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ، گفت : ان شاالله بتواینم ادامه دهنده راه و قدردان آنان باشیم .

میرزایی اظهار داشت : اگر بناست خدمتی صورت گیرد باید دارای سه مولفه اصلی از جمله لطف و عنایت حق تعالی ، همکاری و همراهی مردم و تلاش و همت و اراده انجام کار توسط مسولین باشد .

وی با اشاره به برنامه های کاروان امید در روستاهای شهرستان بندرگز گفت : یکی از اهداف و برنامه های این کاروان همدلی و همزبانی بین مردم و مسولین است که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان شعار سال نامگذاری شده است .

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرگز ادامه داد : البته مشکلات بسیاری وجود دارد و دولت در موقعیتی است که حداقل منابع را در اختیار دارد اما این موضوع مانع از برنامه ریزی ، پیگیری امور و انجام کار نمی شود .

میرزایی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شهادت سردار حسین همدانی گفت : شهادت سردار بزرگ جبهه مقاومت که خط مقاومت از زمان پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شده و ان شاالله تا ظهور حضرت مهدی (عج) ادامه خواهد داشت و همه آماده برای مبارزه و جهاد هستیم .

وی ادامه داد : اقدامات و خدمات زیادی پس از انقلاب در نقاط کشور به ویژه روستاها اتفاق افتاده و بیشتر این خدمات در قالب طرح های عمرانی ، بهسازی و بهداشتی در حال اجراست .

میرزایی تاکید کرد : در راستای برنامه های کاروان امید هشتمین دیدار در روستای باغو کناره برگزار شد و بناست پس از برگزاری دیدارها ، کارها و مسائل به صورت عملی و جدی پیگیری شود .

این مقام مسوول افزود : در حال حاضر بسیاری از مشکلات مرتفع شده و باقی مسائل نیز با همت مسولین و مردم در دست پیگیری و اجراست.

نماینده دولت تدبیر و امید در شهرستان بندرگز در بخش دیگری از سخنان خود گفت : روپر گذاری ، لایروبی و تکمیل دیواره سازی رودخانه با اعتبار 70 میلیون تومان ، تهیه طرح هادی  با اعتبار 52 میلیون تومان ، روکش آسفالت با اعتبار 300 میلیون تومان و نصب کافو نوری مخابرات و راه اندازی اینترنت با اعتبار 200 میلیون تومان از مهمترین اقداماتی است که در روستای باغوکناره انجام و در دست اجراست.

میرزایی ادامه داد : توزیع سبد کالا به ارزش 3 میلیون تومان ، اهداء و نصب کنتور آب شرب منازل به افراد بی بضاعت با اعتبار 1 میلیون تومان ، توزیع بسته های بهداشتی و دندانپزشکی ، ویزیت رایگان ، نهیه دارو برای نیازمندان ، اجرای طرح بینایی سنجی و شنوایی سنجی ، پرداخت کمک هزینه تحصیلی و ازدواج ، افتتاح طرح کتاب رسان با اهدای 100 عنوان کتاب ، تحویل لوازم توانبخشی به ارزش 2 میلیون تومان ، اهدای لوازم ورزشی به دهیاری را از دیگر اقدامات انجام شده در این روستا بیان کرد.

فرماندار بندرگز گفت : غبارروبی مزار شهدا ، دیدار با خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و آزادگان ، برگزاری کلاس های آموزشی و مسابقات فرهنگی از دیگر برنامه های دیدار مردم و مسوولین در روستای باغوکناره بوده است.

گفتنی است ، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای و مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان نیز در این برنامه حضور داشتند.

 

kenare1341

kenare1342

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

kenare1341

انتهای پیام/

ارسال نظر