کاروان جهاد نیکوکاری عصر امروز به روستای وطنای شهرستان بندرگز رسید
تعداد بازدید تعداد بازدید: 463 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:30 ب.ظ، دوشنبه، 5 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

عصر امروز با هماهنگی هلال احمر، فرمانداری، نماینده مجلس و برخی مدیران شهرستانی برنامه جهاد نیکوکاری ” بازدید از روستای وطنا در شهرستان بندرگز و بررسی مشکلات این روستا برگزار گردید.

IMG_0033 - Copyبه گزارش رادکانا، حجت الاسلام سید مصطفی محمدی امام جمعه بندرگز در حاشیه این برنامه در خصوص راه اندازی کاروان جهاد نیکوکاری در سال اقتصاد و فرهنگ در گفتگو با خبرنگار رادکانا، گفت: مقام معظم رهبری در سخنرانی خود بر این نکته تأکید داشتند که نامگذاری سال با عنوان فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی یک شعار نیست و باید عمل شود.

وی با بیان اینکه برای عمل به این شعار ستاد اجرایی کاروان جهاد نیکوکاری در بندرگز راه اندازی شده است، تصریح کرد: هدف این ستاد مراجعه به محلات، روستاها و مناطق محروم است تا با کمک مسئولان و مردم مشکلات آنان را بررسی و رفع کنیم.

وی با تأکید بر این نکته که برای این کار از تجربیات گذشته در شهرهای دیگر شمال کشور استفاده شده است، تصریح کرد: برای حل مشکلات این مناطق ابتدا مشکلات و نیازهای آنجا را شناسایی می کنیم سپس با هماهنگی مدیران شهرستانی و یا استانی حضورا در منطقه مراجعه کرده و در این بازدید مشکلاتی که بتوان همانجا حل کرد را برطرف می کنیم و سایر مشکلات را هم در گزارش بازدید به مسئولان بالا رتبه اعلام می کنیم.

حجت الاسلام محمدی اظهار کرد: حضور پزشکان برای حل مشکلات و بیماری های اهالی، حل مشکلات دامپزشکی، دارویی و ویزیت رایگان، دیدار با خانواده شهدا و ملاقات با عموم مردم از برنامه های ما در این بازدیدها می باشد.

وی گفت: امروز نیز با هماهنگی هلال احمر، فرمانداری، نماینده مجلس و برخی مدیران شهرستانی درحال بازدید از روستای وطنا در شهرستان بندرگز و مشکلات آنجا می باشیم.

امام جمعه بندرگز، شناخت ظرفیت ها، بررسی نیازها، حل مشلات و انتقال این موارد به مسئولان استانی در کنار احیای فرهنگ جهادی را از اهداف مهم این بازدیدها دانست.

ارسال نظر