کاروان سلامت و امید به روستای لیوان شرقی رسید+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 840 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:10 ب.ظ، چهارشنبه، 23 دی، سال 1394 نظرات بدون نظر

کاروان سلامت و امید بندرگز در نهمین حرکت خود به روستای لیوان شرقی رسید.

DSC07707به گزارش سرویس سلامت رادکانا، کاروان سلامت و امید شهرستان بندرگز متشکل از فرماندار، بخشدار، روسای دستگاه های اجرایی شهرستان بندرگز و ادارات خدمت رسان به مردم نظیر شبکه بهداشت و درمان، اورژانس 115، اداره برق، آب و فاضلاب، هلال احمر و .. جهت حل مشکلات روستائیان برای نهمین بار به حرکت درآمد و در روستای لیوان شرقی توقف کرد.
فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی بندرگز پس از  زیارت آستان مبارک امام زاده حبیب الله و قرائت فاتحه بر قبور شهیدان این مزار با حضور در روستا و گوش کردن به مشکلات مردم در جهت رفع مشکلات روستائیان اقدام کردند.
تیم شبکه بهداشت و درمان بندرگر هم متشکل از دکتر شهرام صابری سرپرست شبکه بهداشت و درمان، معاون مرکز بهداشت، سرپرست مرکز بهداشتی درمانی روستای لیوان، بهورزان خانه بهداشت، مامایی و کادر اورژانس 115 با حضور در روستا به ارائه خدماتی نظیر ویزیت رایگان، کنترل فشار خون، تزریقات و مشاوره مامایی مبادرت ورزیدند.
گفتنی است؛ در این برنامه بیش از 60 نفر از اهالی روستای لیوان شرقی توسط تیم شبکه بهداشت و درمان بندرگز خدمات دریافت کرده و تعدادی از بیماران به تشخیص پزشک معالج به سطوح بالاتر ارجاع شدند.

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

انتهای پیام/

ارسال نظر