کارگاه آموزشی ارتقای مهارتهای ارتباطی در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 75 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:11 ق.ظ، یکشنبه، 15 بهمن، سال 1396 نظرات بدون نظر

کارگاه آموزشی یک روزه ارتقای مهارتهای ارتباطی در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی بویژه طلاق و اعتیاد در مرکز آموزشی شهید روحانی فرد شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ کارگاه آموزشی یکروزه ارتقای مهارتهای ارتباطی در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی بویژه طلاق و اعتیاد با حضور بختیاری سعید در مرکز آموزشی شهید روحانی فرد برای هنرمندان و کارشناسان امور بانوان ادارات و سمن های فعال در سطح شهرستان کردکوی با همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری کمیته بانوان ستاد دهه فجر شهرستان برگزار گردید.
در این جلسه آموزشی مجتبی جمالی هم در سخنان کوتاهی با اشاره به ظرفیتهای کم نظیر اجتماعی و فرهنگی نوجوانان و جوانان و بویژه بانوان شهرستان، گفت: رشد و توسعه اقتصادی شهرستان و استان و حتی کشور مستلزم فراهم سازی بسترهای توسعه فرهنگی و اجتماعی با توجه و بکارگیری همه ظرفیتهای وجودی جامعه بویژه استفاده از ظرفیتهای خاص بانوان کشور است.

فرماندار کردکوی ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری در زمینه های اجتماعی و فرهنگی با اقشار مختلف جامعه، خواستار حضور فعال تر بانوان و سازمانهای مردم نهاد در عرصه های یادشده شد و افزود؛ حضور بانوان در بسترهای فرهنگی و اجتماعی و مدیریت آسیب های اجتماعی ضروری است و جامعه را در رسیدن به اهداف تعیین شده کمک می کند.

تصاویری از این مراسم:

انتهای پیام/

ارسال نظر