کارگاه آموزشی تأثیر ورزش بر سلامت زندگی فردی و اجتماعی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 3,073 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:04 ب.ظ، دوشنبه، 1 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

نشست آموزشی تأثیر ورزش بر زندگی فردی و اجتماعی در ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۱۳۹۱/۷/۳۰ با حصور تعدادی از کارکنان ادارات در سالن همایش کانون بسیج کردکوی برگزار شد.

به گزارش رادکانا، با توجه به لزوم ارتقاء سلامت جسمی، روانی، نشاط و پویای کارکنان دستگاههای اداری کردکوی به همت اداره ورزش و جوانان این شهرستان نشست آموزشی تأثیر ورزش بر زندگی فردی و اجتماعی در ساعت 10 صبح روز یکشنبه 1391/7/30 با حضور حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی، استاد حمیدرضا هشمتی و جمعی از کارکنان ادارات در سالن همایش کانون فرهنگی ورزشی بسیج برگزار شد.

ابتدای مراسم حسینی رئیس اداره ورزش و امور جوانان کردکوی خدمت حاضرین در همایش خیر مقدم عرض کرد و در مورد اهمیت ورزش بر روح و جسم انسان دقایقی صحبت کرد.

سپس حمیدرضا حشمتی سخنران همایش در خصوص سلامت بدنی و تندرستی انسان گفت: ما از نظر سلامت بدنی در چه سطحی قرار داریم؟ آیا چکاپ هایی طی مدت زمانی مشخص بر روی بدن خود انجام می دهیم؟ انسان با چکاپ کردن بدن خود می تواند مدیریت خوبی بر بدنش داشته باشد و از بروز بیماری های خطرناک خودداری کند، اینها هشداری های جدی جامعه امروز ما می باشد.

حشمتی در ادامه افزود: چربی دورشکمی عامل شدید بسیاری از بیماری های قلبی و عروقی می باشد که با کنترل آن می توانیم این بیماری را از خود دور کنیم.

استاد حمیدرضا هشمتی اظهار داشتند: انباشت هرچیزی در بدن اعم از چربی و قندو … خطرناک است.

حشمتی تصریح کرد: تا 40 سالگی استخوان های بدن انسان در حال رشد است و از 40 سالگی به بعد استخوان ها رو به تخریب می رود ولی ما می توانیم با ورزش کردن تخریب آن را کند کنیم. فعالیت های ورزشی باعث افزایش چگالی استخوان می شود و اینکه ورزش خطر سرطان روده را کاهش می دهد.

خبرگزاری رادکانا

ارسال نظر